رفتن به مطلب

انتقال انجمن از سروری به سرور دیگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من انجمنم روی سروری قرار دارد که آپتیم پایینی داره،و به همین علت تصمیم به انتقالش به سرور شرکت دیگری دارم

متاستفانه پشتیبانش در دسترس نیست و من برای اینکهرتبه سایتم خراب نشه باید دستی اینکار رو انجام بدم

پوشه انجمنم رو زیپ کردم و از طریق کد php روی سرور جدید کپی کردم و از حالت فشرده خارج کردم

از دیتا بیسم هم بک اپ گرفتم و در سرور جدید ریستور کردم،اما انجمن بالا نمیاد(اطلاعات دیتابیس رو هم بروز کردم)

اینم آدرس انجمنم آدرس

توی قسمت مدیریتش اینا رو نوشته

www.forum.mihancad.com Driver Error
There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.
You can try to refresh the page by clicking here
«Return to the index

ویرایش شده توسط memare-ahvaz
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فکر می کنم که شما مشخصات دیتابیستون که توی فایل conf_global.php موجود هستش رو ویراش نکردید.

سایتتون هم بالا نمیادش

• پسند 1
لینک ارسال

درود

بنده ویرایش کردم

حتی تو انجمن هم مشکلمو سرچ کردم و تمام راه حل ها رو پیش گرفتم،اما به هیچ سراطی مستقیم نشد که نشد

دست آخر هم دست به دامن فول بک آپ و پشتیبانی سرور شدم که گفت در نوبت قرار گرفتم

اما خودمونیم

سرور خیلی توی رتبه سایت تا قبل از متصل کردن دامینم به سرور جدید رتبه الکسای سایتم توی ایران 35,555 بود اما الان با اینکه سایتم هیچی درونش نیست و به سرور جدید متصلش کردم شده 31,192

لازم به ذکره که وب سرور هاست جدید لایت اسپیده اما مال سرور قبلی آپاچی بود

ویرایش شده توسط memare-ahvaz
  • پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون طور که دوست عزیزم گفتن مشکل دقیقا از مشخصات وارده هست. شما دیتابیس رو که ساختید یادتون نره که باید سطح دسترسی اون رو هم تعیین کنید در cPanel باید user رو به دیتابیس add کنید.

کلا این ارور تحت هر شرایطی که بیاد مرتبط با مشخصات وارده هست و یا سطح دسترسی دیتابیس.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

همون طور که دوست عزیزم گفتن مشکل دقیقا از مشخصات وارده هست. شما دیتابیس رو که ساختید یادتون نره که باید سطح دسترسی اون رو هم تعیین کنید در cPanel باید user رو به دیتابیس add کنید.

کلا این ارور تحت هر شرایطی که بیاد مرتبط با مشخصات وارده هست و یا سطح دسترسی دیتابیس.

موفق باشید

من این کار رو هم انجام دادم

اما نشد

به هر حال منتظر پشتیبان هستم که فول بکآپ رو ریستور کنه بلکه فرجی شد وگرنه مجبورم 1 فکره دیگه کنم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...