رفتن به مطلب

خطا هنگام ایمپورت فایل زیپ !

ارسال‌های توصیه شده

با سلام. من بعد از ارسال فایل با FTP و سپس وقتی که فایل را از کنترل پنل ای پی بورد ایمپورت می کنم این خطا رو میده در صورتی که من هم فایل رو انتخاب می کنم و هم یوزر رو. ممنونم کمکم کنید ضروریه

این حداکثرآپلود سایز رو چطوری افزایش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

لطف کنید صبر کنید! قوانین رو مطالعه کنید دقیق نوشتم خواهش می کنم مجبور نکنید بنده دوباره اینجا پیست کنم :(

شما فایل زیپ تون رو داخل یه پوشه بریزید و اکسترکت کنید و از طریق Import From Directory عمل کنید.

سوال دوم هم جستجو کنید.

لینک ارسال

آقای نامنی عزیز ممنونم از توضیحاتتون ولی مشکل من توی انجمن ها نیست و پیدا نکردم. من طبق گفته شما عمل می کنم ولی نمی تونم توضیحات برای فایل بنویسم و همچنین عکس تامبنیل Attach کنم ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ سوال دومم رو هم نتونیستم پیدا کنم. توی قسمت جستجو هر مدلی رو تست می کنم ولی نتایجش خالیه. لطف کنید سوال دوم رو هم پاسخ بدید

با تشکر

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پاسخ سوال دومم رو هم نتونیستم پیدا کنم. توی قسمت جستجو هر مدلی رو تست می کنم ولی نتایجش خالیه. لطف کنید سوال دوم رو هم پاسخ بدید

محدودیت ارسال از php.ini سرور هست که باید مدیر سرور درسته کنه دست شما نیست.

در مورد نتونستن برای نوشتن توضیحات و عکس ، زمانی که به صورت دسته ای فایل ایمپورت می کنید نمی شه انتخاب کرد و باید دونه دونه تصویر اضافه کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من بالا نوشتم

در مورد نتونستن برای نوشتن توضیحات و عکس ، زمانی که به صورت دسته ای فایل ایمپورت می کنید نمی شه انتخاب کرد و باید دونه دونه تصویر اضافه کنید.

مشکلی غیر از اینه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یعنی خود فایل ها اضافه شدن ولی الان که شما دونه دونه می خواید توضیحات اضافه کنید ارور می ده ؟ چه اروری می ده؟ دسترسی ندارید؟ صفحه سفید می یاد؟ ارور بانک اطلاعاتی می ده؟ منتقل می شید یه یک صفحه که دائما لود میشه؟ توی لود صفحه می مونه؟ توی درج توضیحات می گه یکی از فیلد ها رو پر نکردید؟

همه اینا اتفاقاتی هست که براتون ممکنه افتاده باشه و من حدس می زنم حالا شما بفرمایید که دقیقا کدوم یکی هست که من حداقل بتونم بفهمم مشکل شما چیه ولی اینکه بگید کلی نمی تونم واقعا باور کنید من نمی تونم چیزی از مشکل شما بفهمم.

من یه توضیحی بدم خدمت تون ، شما هر چی بیشتر و واضح تر بگید من بهتر می تونم راهنمایی تون کنم:).

لینک ارسال

آقای نامنی عزیز می تونید با یوزر و پسوردی که سری قبل براتون فرستادم لاگین بشید و خودتون چک کنید. ممنونم از کمکتون

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...