رفتن به مطلب

در خواست خیلی خیلی مهم دارم(مدیران مهترم لطفا راهنمایی کنن)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

و خسته نباشید.

من نمیدونستم کجای انجمن باید این پست رو بنویسم اینجا با عرض پوزش نوشتم

من دنبال یه سایت ترجمه برای زیرنویس های انجمنم بودم که یک سایت پیدا کردم بعد از چند ماه گردش توی اینترنت و بعد به انجمن شما بر خوردم و تعجب کردم که این انجمن ساز هم مثل وی بی و مای بی بی یک انجمن جدا گانه برای پارسی شدن و سایر امکانات داره .

این انجمن

که با انجمن ساز آی پی برد کار میکنه و خیلی هم زیبا قسمت ترجمه زبان های مختلف رو داره.

حالا میخواستم یه سری به این قسمت ها از این انجمن بزنید و به من بگید که این چی هستش که این سایت روی انجمن خودش استفاده می کنه اگر مد و یا هکی هستش که میشه گیرش آورد وازش استفاده کرد که من میخوام یک انجمن از آی پی برد درست کنم که کارایی های این سایت رو به اون اضافه کنم اگر هم که هکی یا مد نیست میشه گیرش آورد یا اینکه یکی برای همه کاربرای آی پی برد اون هک یا مد یا هرچیزی هستش رو طراحی کنه از روی همین سایت یا اینکه کلا هک کنه سایتشو و حالا هر کاری.

خیلی ممنون میشم که از این سایت دیدن کنید و ببنید که از چی استفاده می کنه این انجمن.

که اگه این مد یا هر چی هستت بشه نصبش کرد توی آی پی برد منم به جمع آی پی برد ها اضافه بشم

این اسم برنامه ای هستش که در داخل انجمنش استفاده می کنه ازش

Community Translated Subtitle (CTS) Editor v5.0.2

کلا این سایتشه و قسمت های ترجمه آنلاینش هم توی صفحه اولش هستش.

این هم چند قسمت از این انجمن که می گفتم.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

قسمت ترجمه کردن زیرنویس ها مدی نیست که مرتبط با IPB باشه و به طور جداگانه از IPB کار می کنه که در این قسمت از سایتشون نصب کردند http://www.darksmurfsub.com/public/ و تنها در IPB فراخوانی می کنند.

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید

به مدیر سایت

ممنون که جواب منو دادید.

و همچنین می بخشید نمیشه این رو که شما گفتید مد نیست گیر آورد و نصب کرد روی آی پی برد؟

اگه میشه ممنون میشم بهم نشون بدید.

با تشکر

• پسند 1
لینک ارسال

اگه گیر آوردنی نیست .

میشه بگید کسی نیست که از روی این سایتی که دادم بتونه همچین چیزی درست کنه و اگه هم پولی خواست باهاش حساب کنم.

در صورت کار کردن درست.

آقای مدیر وحید نامنی خیلی ممنون میشم جواب بدید.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

والا شما باید با بچه های php کار در میون بگذارید و من متاسفانه کسی رو در این مورد نمیشناسم.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دقیقا ک بچه های گروه ما درگیر پروژه های خاص خودشون هستند :(

• پسند 2
لینک ارسال

یعنی عزیز این برنامه ای هستش که خودشون توی انجمن نصب کردن و جایی نمیشه گیر آوردش ؟

نمی دونم دیگه چی کار کنم چون خیلی به این برنامه نیاز دارم خیلی...........

:((:(( :((

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببینید دوست عزیز اصلا این برنامه ربطی به IPB نداره یعنی جدا ساخته شده جدا هم اجرا می شه !!

شما توی سایت های برنامه نویسی درخواست بدید چنین سیستمی رو به راحتی برای شما با PHP طراحی می کنند.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...