رفتن به مطلب

Reputation Required to Post

ارسال‌های توصیه شده

سلام... آقا من خیلی سوال میپرسم، تروخدا حلال کنید...

این سیستم Reputation Required to Post مشکل داره... وقتی فعالش میکنی، دیگه هیچ کس نمی تونه تاپیک ارسال کنه و بعد از ارسال تاپیک و زدن گزینه ارسال تاپیک، بجای ثبت تاپیک، فقط پیج رفرش میشه و مطلب ثبت نمیشه...

این مشکل روی لوکال هم هست...

در مورد مد هم بگم که تنظیمات درسته... یعنی اگه تعداد امتیازات فرد کم باشه که نمیذاره تاپیک ایجاد کنه اما اگه به اندازه کافی باشه این مشکل بوجود میاد... حتی در مورد فروم هایی که تو تنظیمات مد بعنوان استثناء قرار داده شده اند هم این کشل وجود داره... یعنی تا وقتی مد فعال باشه هیچ کس نمیتونه تاپیکش را ثبت کنه...

چه کنیم بنظرتون

راستی این مد با این فرقی داره... میشه m31 هم بذارید برای دانلود

http://community.invisionpower.com/files/file/5699-m33-reputation-required-to-post/

http://community.invisionpower.com/files/file/3336-m31-reputation-required-to-post-100/

من دسترسی ندارم

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من پیغام خصوصی به سازنده مد دادم گفت تا به حال کسی این مشکل رو نداشته خودش هم گفت چنین مشکلی نیست من نمی دونم مشکل از کجاست.

در مورد m31 که اصلا روی نسخه 3.3 کار نمی کنه :)

لینک ارسال

چرا تو همون وب سایت سازنده هم یکی همچین مشکلی را نوشته بود و نویسنده جواب داده بودند "افزونه تنظیماتی داره، همین"... البته تو یه فروم دیگه هم در موردش بحث شده بود و نهایتا به جواب نرسیده بود.

من هم مشکلم را نوشتم براش، هنوز جواب نداده، مشکلی هست، مدها و اپ ها را همه غیرفعال کردم، بازم مشکل پابرجا بود... جالب اینه که روی لوکال هم همین وضعیت را داره... شما تست می کنی؟ روی لوکال هم تست کنید خوبه؟

لینک ارسال

سلام... آقا وحید حل شدن این مشکل خیلی حیاتیه... من تو سایت سازنده هم یه تاپیکی گذاشتم و سوالم را پرسیدم، اما چون تو اطلاعات پروفایلم موقع ثبت نام بجای اسم سایت خودم مال طرف را نوشته بودم شاکی شده و جواب نمیده... میشه خواهش کنم شما هم زیر درخواست پشتیبانی من تو لینک زیر بنویسید من هم همین مشکل را دارم، بلکه جواب بده :) ممنون

www.devfuse.com/forums/topic/8245-m33-reputation-required-to-post/

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...