رفتن به مطلب

افزایش بازدید و ثبت نام در IP Board

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید. یک سوال حیاتی داشتم :) اینکه چطور میشه تعداد بازدید و تعداد ثبت نام افراد بره بالاتر؟ اگر ترفند‌هایی داره بگید ما هم استفاده کنیم.

به طور مثال من الان کلی تاپیک تخصصی درست کردم ولی تقریبا 95 درصدش خالیه. خودمم که نمی تونم کلشو پر کنم و مطلب بزارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دنبال کردن این موضوع ها کار نمی کنه ؟ من تا الان چندین بار تاپیک زدم ولی وقتی که پست جدیدی اضافه میشه به من هیچ اطلاعی داده نمیشه و من هم دستی چک می کنم.

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور من رو دقیق متوجه نشدید من منظورم تعداد ثبت نامی ها و تعداد تاپیک ها و پست های هر تاپیکه که چطوری میشه اینها رو زیادش کرد که ار اونظرف هم کاربران بیشتری جذب بشوند و ثبت نام بکنند

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما باید اول از کاربران تون شناحت پیدا کنید و بتونید با توجه به موضوعیت سایت کاربران رو با استراتژی های مختلفی مثل جایزه یا امکانات بیشتر ترغیب به فعالیت کنید. متاسفانه قانون کلی وجود نداره باید بررسی بشه و برای هر سایتی متفاوت هست.

لینک ارسال

اولاش که فقط باید خودت به تنهای فعالیت کنی یا اگه دوستی آشنای داری از اونام بخوای بهت کمک کنن بعد که موضوعاتی قرار دادی که میتونن نظر بازدیدکننده رو جلب کنن باید بری تو انجمنایی که مرطبت با موضوع انجمن شمان به اعضاشون معرفی کنی بعد اگه نظرشون جلب شه هر یه مدت به انجمنتون سر میزنن تا موضوعات جدیدو بخونن شایدم خودشون اونجا فعالیت کردن ولی در کل به برنامه ریزی و وقت گذاشتن نیاز داره تا به هدف برسید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...