رفتن به مطلب

آموزش IPB از ابتدا تا انتها بصورت تصویری و قدم به قدم (از نصب تا پیکر بندی)

Coderx

ارسال‌های توصیه شده

بسم الله الرحمن الرحیم .

امروز خیلی اتفاقی داشتم دنبال راهی برای اتصال IPB به ویبولتن میگشتم تو این راه به سایتی برخوردم که دیدم خیلی میتونه برای این سایت و تازه کارها مفید باشه .

سایت http://www.siteground.com/tutorials/IPB/IPB-installation.htm آموزش نصب آی پی بی رو به همراه مراحل پیکربندیش از ابتدا بصورت قدم به قدم و تصویری (با عکس) نشون میده .

بنظرم خیلی جالب اومد . هرچند که انگلیسی هست اما اعتقاد دارم خیلی میتونه مفید باشه . از طرفی بچه های فعال اینجا هم میتونن خیلی راحت طی یک دوره ترجمه اش کنن البته اگر نیاز بود . و چون منسجم و قدم به قدم هست

خیلی میتونه برای کاربران آینده اینجا مفید باشه .

درپناه حق پیروز و سربلند باشید. @};-

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام.تقریبا میشه گفت همه ی اون آموزش ها در اینجا وجود داره و قرار دادیم.حالا اگر بخش در اونجا مشاهده کردید که اینجا آموزشش نیست لینکشو بدید به صورت فارسی آموزششو برای کاربران قرار بدیم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

منم تو پروزه هام دارم از نصب و پیکره بندی و گزینه هایی که لازمه و ... رو به صورت مرتب قرار بدم.وقت داشته باشم حتما انجام میدم.ممنون از شما

لینک ارسال

• 11 ماه بعد...

من که انگلیسیم خوب نیست 

ولی اگه قسمت نصب پوسته و زبان و مد ها را داره به صورت فارسی و روان همراه جزئیات فارسیشون کنه 

ممنون میشم 

این انجمن هنوز به اموزش های پایه احتیاج داره 

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

داداش تو همین سایت که شما لینک دادین منو های بالارو از چه مدی استفاده کرده ایا همچین مدی تو انجمن ما هم هست. 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

داداش تو همین سایت که شما لینک دادین منو های بالارو از چه مدی استفاده کرده ایا همچین مدی تو انجمن ما هم هست. 

مد برای درج و ویرایش فهرست هست ولی به صورتی که اون سایت داره نیست.

لینک ارسال

ممنون از داداش وحید .. :chakerim:  

الان تو انجمن من چند تا مد که نصب کردم مثلا مد همین اتاق چت ویا مد Tutorials و Reputation الان اون بالا هستند اگه بخوام هر کدوم را حذف کنم نیاز به مد هست یا دستی تو مدیریت هم میشه ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از تنظیمات خود مد اگه باشه میتونید این کارو انجام دهید یا اینکه از تنظیمات بخش Manage Applications & Modules  روی مداد مد موردنظرتون کلیک کنید تب دوم Tab Restrictions گزینه Hide for all current and future groups?  روی  Yes  قرار دهید...

لینک ارسال

داداش ممنون ولی تو یه انجمن دیگه گفتم اینجا هم میگم شاید اگه مدیریت اجازه بدهند این مورد تو قوانین انجمن هم ذکر بشه  : همانطور که برای فارسی سازی این انجمن بسیار تلاش شده و دوستان دارن زحمت میکشن و ابلکشن ها رو فارسی میکنن . از شما و کلیه دوستانی که دارن تو انجمن زحمت میکشن به سوالات دوستان پاسخ میدهند خواهش میکنم کلیه راهنمایی ها و مسیر های گفته شده فارسی باشه  همانطور که نام این انجمن پشتیبانی فارسی IPB   می باشد . 

البته اپلکشن هایی که هنوز فارسی نشدن بحثش جداست .    به امید موفقیت برای همه دوستان  :chakerim:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...