رفتن به مطلب

مشکل در ساخت اطلاعیه (announcements) - {حل شد}

ارسال‌های توصیه شده

سلام .

من از طریق کنترل پنل مدیران وارد قسمت اطلاعیه شدم . اما وقتی اطلاعیه درست میکنم میگه شما مجوز و دسترسی لازم رو ندارید .

متاسفیم ، ولی سطح دسترسی شما اجازه چنین کاری را به شما نمی دهد!

شما مجاز به انجام چنین عملی نیستید ، این ممکن است به این دلیل باشد که شما وارد حساب کاربری خود نشده اید.

من مدیر کل انجمن هستم . نباید این پیغام رو به من بده .

ممنون میشم در این باره یک توضیحی بدید . کلاً این اطلاعیه کجا قرار میگیره و به چه صورت هست ؟ میشه یک دمو به من نشون بدید که کجا قرار میگیره ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

من همینم الان تست کردم و مشکلی نداره.با یه یوزر دیگه هم تست کردم.احتمالا سطح دسترسی برای اون کاربر تنظیم نیست.شما از طریق پ.خ رمز و یوزر ادمین رو برام بفرستید یه چک کنم.

اطلاعیه تو انجمن و تاپیک ها نشون داده میشه.بالای عنوان. اینم عکس:

توی انجمن بالا سمت راست یه گزینه هست نوشته پنل مدیران که مدیران انجمن میتونن وارد اون قسمت بشن و یک سری کارای مدیریتی انجام بدن.اون رو ببینید دسترسی دارین بهش؟

تصاویر ارسال شده

از هوک خاصی استفاده نمیکنم . جزو امکانات خود انجمنه دیگه .

میری توی قسمت پنل مدیران و اونجا میتونی اعلامیه بدی و . . .

توی انجمن ما نمیزاره این کار انجام بشه و خطای دسترسی میده .

post-663-0-30265900-1347620880.png

لینک ارسال

من همینم الان تست کردم و مشکلی نداره.با یه یوزر دیگه هم تست کردم.احتمالا سطح دسترسی برای اون کاربر تنظیم نیست.شما از طریق پ.خ رمز و یوزر ادمین رو برام بفرستید یه چک کنم.

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون . مشکلم حل شد .

هنوز ورژن 3.3.4 رو توی انجمن قرار ندادید تا اپگرید کنم. من همیشه سعی میکنم نسخه های بروز رو استفاده کنم .

فکر میکنم این یه باگ باشه برا نسخه 3.3 این انجمن.اول پیشنهاد میدم همش به نسخه جدید به روز کنید.

------------

این فایلی که پیوست کردم رو به جای فایل قبلی جایگزین کنید.البته از فایل اصلی یه کپی بگیرید.

تو این مسیر هست

\admin\applications\forums\extensions\modcp\

plugin_announcements.php

ویرایش شده توسط shahab2005
لینک ارسال

با سلام.متاسفانه این یه باگ در نسخه 3.3 هست.البته چیز مهمی نیست.

فایلی که براتون پیوست کردم رو در مسیری که گفتم بریزید(جایگزین فایل قبلی کنید).مشکل حل میشه.از فایل قبلی هم قبل جایگزین کردن یه کپی بگیرید بد نیست.

تست شده.

admin\applications\forums\extensions\modcp

plugin_announcements.php

داشتم این پست رو ارسال میکردم پست بالاتون رو ندیدم.فایل رو اینجا هم قرار دادم که دوستانی که این مشکل رو دارند مشکلشون حل بشه.

ورژن 3.3.4 خیلی وقته که قرار داده شده.

لینک دانلود:http://forums.ipbfar...pb-334-null-fs/

راستی تو کنترل پنل ادمین سایت ارور داده که تو فایل php.ini مقادیر مربوطبه به suhosin تنظیم نیست.این خیلی مشکلات ایجاد میکنه.فایل php.ini رو ویرایش کنید و مقادیری که تو همون اخطار پیشنهاد داره رو جایگزین کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

با مدیران هاست (هاست دی ال ) دراین مورد قبلاً صحبت کرده بودم . گفتن نمیشه تغییر داد . اینا امنیتی هست و نمیتونیم تغییر بدیم .

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...