رفتن به مطلب

هکی برای ساخت اطلاعیه

Coderx

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی .

خب من یه سرچی کردم چند تا هک هم گیر اوردم .مثلا این تاپیک : از بین اینها هک Global Forum Message هک خیلی خوبی .بود منتها یه اشکال خیلی بزرگ داره .و اونم اینه که :

کاربر بعد از دیدن اطلاعیه هیچطوری نمیتونه اون رو ببنده .

مثلا در نظر بگیرید من چند تا اطلاعیه دارم که میخوام نمایشش بدم . بعضی ها بعد از اینکه اطلاعیه رو دیدن میتونن ببندنش . اینطوری دیگه من مجبور نیستم خودم هر بار هی سر بزنم و اطلاعیه ها رو غیرفعال کنم.

کسی هکی رو میشناسه که این قابلیت رو ارائه کنه ؟ یا اینکه کسی میدونه چطور میشه این قابلیت رو به این هک گلوبال فورم مسج اضافه کرد؟

من یه هکی هم یه یکی از سایتا دیده بودم که دقیقا اینطور بود : یعنی اطلاعیه هاش همه تو یه پنجره بود و دکمه next و previouse و pause داشت. خودکار خودش بین اطلاعیه ها سویچ میکرد . و ما هم میتونستیم pause رو بزنیم و اطلاعیه رو کامل بخونیم .

اطلاعیه ها رو هم میشد بست.هر اطلاعیه یه ضربدر داشت تو گوشه مست راست که کلیک میکردید دیگه نشون نمیداد اون اطلاعیه رو. البته اگه همه رو کلوز میکردیم باز اطلاعیه اولی باقی میموندو نمیرفت (اگه این مشکلش برطرف میشد اینجا عالی بود ) .

متاسفانه اسم این هک یادم رفته .

اینا ماحصل سرچهای منه .کسی میتونه کمک کنه راهنمایی کنه منو تو این زمینه ؟ خیلی گیرم.

پیشاپیش ممنونم.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

می تونید یه لینک از این نمونه بدید :

من یه هکی هم یه یکی از سایتا دیده بودم که دقیقا اینطور بود : یعنی اطلاعیه هاش همه تو یه پنجره بود و دکمه next و previouse و pause داشت. خودکار خودش بین اطلاعیه ها سویچ میکرد . و ما هم میتونستیم pause رو بزنیم و اطلاعیه رو کامل بخونیم .
لینک ارسال

با سلام

می تونید یه لینک از این نمونه بدید :

همون موقع که داشتم این تاپیک رو میزدم دنبال لینکش بودم اما هرچقدر گشتم پیداش نکردم . باز سرفرصت میگردم اگر پیدا کردم خبرش رو بهتون میدم.

• خوشحال 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...