رفتن به مطلب

ایجاد صفحه قبل از ورود به انجمن

imaniy

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان من میخاستم مثل همین سایت قبل از ورود به انجمن یک صفحه داشته باشم که یک توضیحاتی بهش اضافه کنم و چندتا لینک بهش بدم درست مثل همین سایت من باید چی کار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از می تونید استفاده کنید البته اینم بگم که این برنامه واقعا بزرگ و گیج کنندس ولی اگه از این استفاده کنید در آینده مشکلاتتون خیلی کمتره

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام.

سلام خدمت دوستان من میخاستم مثل همین سایت قبل از ورود به انجمن یک صفحه داشته باشم که یک توضیحاتی بهش اضافه کنم و چندتا لینک بهش بدم درست مثل همین سایت من باید چی کار کنم؟

همون طور که دوست خوبم سجاد جان گفتند ازون برنامه میتونید استفاده کنید ولی هم کار باهاش سخت و گیج کنندست وهم اینکه با نصبش هم باز فروم اول میاد بالا و دیفالت هست.برای اینکه اول این برنامه به جای فروم بیاد بالا باید یه سری تغییر ایجاد بشه که بعدا آموزشش رو خواهیم گذاشت.پیشنهاد نمیکنیم ازون استفاده کنید مگر اینکه اعصاب و حوصله ی کار با اون رو داشته باشید.

----------

ولی جواب اصلی شما:

برای این کار شما باید انجمنتون رو یه جایی به جز ریشه اصلی یا root سایتتون نصب کنید.مثلا یه ساب دامین بسازید و فروم رو در اون نصب کنید.حالا تو ریشه و فولدر اصلی سایت این صفحه ای که میخواید توضیحات بذارید یا هرکاری میخواید بکنید رو ایجاد میکنید.حالا سیستم مدیریت محتوا نصب میکنید یا اصلا یه صفحه ی html میذارید یا .....

به همین راحتی :)

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام.

همون طور که دوست خوبم سجاد جان گفتند ازون برنامه میتونید استفاده کنید ولی هم کار باهاش سخت و گیج کنندست وهم اینکه با نصبش هم باز فروم اول میاد بالا و دیفالت هست.برای اینکه اول این برنامه به جای فروم بیاد بالا باید یه سری تغییر ایجاد بشه که بعدا آموزشش رو خواهیم گذاشت.پیشنهاد نمیکنیم ازون استفاده کنید مگر اینکه اعصاب و حوصله ی کار با اون رو داشته باشید.

----------

ولی جواب اصلی شما:

برای این کار شما باید انجمنتون رو یه جایی به جز ریشه اصلی یا root سایتتون نصب کنید.مثلا یه ساب دامین بسازید و فروم رو در اون نصب کنید.حالا تو ریشه و فولدر اصلی سایت این صفحه ای که میخواید توضیحات بذارید یا هرکاری میخواید بکنید رو ایجاد میکنید.حالا سیستم مدیریت محتوا نصب میکنید یا اصلا یه صفحه ی html میذارید یا .....

به همین راحتی :)

پس این طور که معلومه باید تا وقتی که اموزشش رو بزارین صبر کنم فقط اگه زودتر بشه خیلی بهتره.
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر كه صفحه اول تنها مثل اينجا مي خوايد با يك فايل index.html هم كار شما راه مي افته :)

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

اگر كه صفحه اول تنها مثل اينجا مي خوايد با يك فايل index.html هم كار شما راه مي افته :)

خوب میشه بگین این فایل index.html رو باید کجا گیر بیارم؟ ممنون
لینک ارسال

تو روت هاست جایی که فرومتون توش هست .

حالا بعد از اینکه index.html رو ساختید .htaccess رو باز کنید و index.html رو DirectoryIndex کنید تا هر وقت سایت اومد اول index.html بیاد:

DirectoryIndex index.html
RewriteEngine On

• پسند 1
لینک ارسال

تو روت هاست جایی که فرومتون توش هست .

حالا بعد از اینکه index.html رو ساختید .htaccess رو باز کنید و index.html رو DirectoryIndex کنید تا هر وقت سایت اومد اول index.html بیاد:

DirectoryIndex index.html
RewriteEngine On

اقا این فایل index.html رو کجا گیر بیارم حتما باید خودم بسازم یا اماده هم تو وب هستش؟
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما با یک نرم افزار طراحی وب مانند dreamweaver و ... باید این فایل رو ایجاد کنید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...