رفتن به مطلب

نمایش عکس فایل دریافتی بجای پروفایل...

MorTezA

ارسال‌های توصیه شده

سلام...

در صفحه اول انجمن ، چطوری میشه بجای نمایش تصویر پروفایل، عکس فایل ها نمایش داده بشه؟!

be272bab69f8.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

فعلی مدی برای اینکار توی سایدبار نیست ولی مدل دیگه اون که در بالا یا پایین انجمن قرار می گیره . هست :

لینک ارسال

نصب کردم و فایل read me رو خوندم ولی نتونستم تو انجمن ببینمش........برای بخش فیلم هم یه مد او بالای صفحه انجمن هستش آیا اون مشکلی ایجاد میکنه؟!

محل بالا یا پایین بودن هوک رو نتونستم از تنظیماتش ببینم!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نصب کردم و فایل read me رو خوندم ولی نتونستم تو انجمن ببینمش........برای بخش فیلم هم یه مد او بالای صفحه انجمن هستش آیا اون مشکلی ایجاد میکنه؟!

محل بالا یا پایین بودن هوک رو نتونستم از تنظیماتش ببینم!

توی تنظیماتش Groups رو روی چه کسانی تنظیم کردید؟ هر گروهی انتخاب بشه می تونه ببینه.

محلش رو خود سیستم IPB این اجازه رو می ده که شما عوض کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این تنظیمات هوک هست نه تنظیمات خود مد!!!!!!!!!!!!!!

شما هر چی مد نصب می کنید که تنظیم داره از اینجا نیست باید برید به System Setting ! اینجا رو دستکاری کنید هوک رو تنظیماتش رو بهم می زنید دچار مشکل می شید.

لینک ارسال

تو این تنظیمات هم چیزی در مورد گروه ندیدم و تغییری ندادم

cc3749a6e56e.jpg

شما هر چی مد نصب می کنید که تنظیم داره از اینجا نیست باید برید به System Setting !

منم اون تصویر رو از System Setting و تب هوک دیدم...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی System Setting به جای اینکه روی عکس مداد کلیک کنید و ویرایش رو بزنید که کار اشتباهی هست روی خود لینک کلیک کنید. من تعجب می کنم واقعا !!! شما چه طوری عنوان انجمن تون رو تغییر دادید کلیک کردید روی General Configuration به جای اینکه روی مداد بزنید و ویرایش کنید این مثل همونه هیچ فرقی نمی کنه !

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...