رفتن به مطلب

به هم ریختگی قالب در قسمت نمایش تاپیک [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، دوستان متاسفانه بعد از اینکه من قالب سایت رو عوض کردم مشاهده میشه که تو تاپیک ها این مشکل بوجود میاد

vwzfsq6nvr4h6w3956b.jpg

لینک عکس

//

2 . من برای تست یکی از یوزرهارو مارک کردم به عنوان اسپمر ! حالا میخوام بدونم این چیکار میکنه ؟ از پست دادن اون کاربر جلوگیری میشه ؟ برای برگشت به حالت عادی اون کاربر باید چیکار کنم ...

3 . میخوام تغییر تایتل کاربری رو برای یوزر ها باز بزارم یعنی خودشون بتونن عنوان کاربری رو ویرایش کنن باید چیکار کنم...

پیشاپیش ممنون و سپاسگذار برای وقتی که میزارید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اجازه از گروه ادمینیان / دوست عزیز وقتی این حالت پیش میاد مطمئنن در تگ گذاری اشتباه کردید که با کمی صقم و صحت تسلط بر موضوع و جابجایی تگ های مطالب میتونید این موضوع رو رفع کنید ، دوستان آماتور لطف کنن سوالات خودشون رو در قسمت مشکلات سیستم مطرح کنن تا از ارسال دوباره این سوالات پرهیز بشه. ممنون

لینک ارسال

منم دارم از همین قالب استفاده میکنم مشکلی نداره!

عکس زیرو ببین:

SS_Screen_Capture_001.png

شاید بخاطر هوک هاییه که نصب کردی! یبار همه رو غیرفعال کن شاید درست شد

ویرایش شده توسط milad-s
لینک ارسال

ببخشید کجا قالب ما با شما یکیه ؟ :دی

من اصلا هوک ای نصب نکردم ، من انجمن رو هم هنوز بالا نیاوردم درحال تستش بودم ... تنها کاری که کردم نصب این قالب بود .

ورژن شما چیه ؟ واسه من 3.3.4

ویرایش شده توسط usrapid
لینک ارسال

بله شرمنده تو نگاه اول فکر کردم elegante ولی وقتی عکسو گذاشتم فهمیدم که دیگه نمیشد تاپیک رو پاک کنم :)>-

تو ورزن های مختلف فرقی نداره من رو 3.3.2 هم تست کردم مشکلی نداشت. البته تاحالا قالب شمارو نصب نکردم

ویرایش شده توسط milad-s
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

مشکل قالب از SafeMode هست روش بر طرف کردن مشکل :

2 . من برای تست یکی از یوزرهارو مارک کردم به عنوان اسپمر ! حالا میخوام بدونم این چیکار میکنه ؟ از پست دادن اون کاربر جلوگیری میشه ؟ برای برگشت به حالت عادی اون کاربر باید چیکار کنم ...

دسترسی اون کاربر محدود می شه و هر پستی که می ده باید مدیریت تایید کنه، تنظیماتش در System Setting در بخش Spam Prevention هست.

3 . میخوام تغییر تایتل کاربری رو برای یوزر ها باز بزارم یعنی خودشون بتونن عنوان کاربری رو ویرایش کنن باید چیکار کنم...

System Setting --> User Profiles --> Number of posts a member must have before allowing them to change their member title

موفق باشید :)

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون وحیــــــــــــــد خان / سلام مارو به رضا محمدی فارسی پک برسون داش

خواهش می کنم :)

منظورتون امیررضا محمدی هست از 9movie.co ؟

لینک ارسال

با سلام

مشکل قالب از SafeMode هست روش بر طرف کردن مشکل : http://forums.ipbfar...ایت/#entry16465

اشکال از Safe Mode بود که روشن هست و باعث می شد که سیستم نتونه recache کنه فایل های CSS رو به خاطر همین براتون فایل ipb_rtl.css درون قالب رو محتویاتش رو درون خود فایل ipb_rtl.css که در پوشه public بود ریختم و فایل rtl خود قالب رو حذف کردم مشکل درست شد

:)

:)

آقا شرمنده به خدا .. این سواد ما یه کم کمه تو این چیزا :( شما اینجا اصلا جوابی که به اون کاربر ندادی ، گفتی خودم درستش کردم با جابجایی CSS اصلی به قالب !

حالا من هم گفتم این کارو کنم ، اومدم CSS قالب اصلی رو مثلا جایگزین کنم با

ipb_rtl.css قالب ، دریغ از اینکه اصلا قالب css نداره ! فقط یه پوشه عکس داره و بقیش از طریق xml ایمپورت شده

من چیکار میتونم بکنم ؟ خواهش میکنم یک مقدار راهنمایی هاتون رو واضح تر توضیح بدین IPB جدیده بلاخره انتظارا از شما بالاست :-S

باز هم سپاس بابت وقتی که میارید .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقا شرمنده به خدا .. این سواد ما یه کم کمه تو این چیزا :( شما اینجا اصلا جوابی که به اون کاربر ندادی ، گفتی خودم درستش کردم با جابجایی CSS اصلی به قالب !

حالا من هم گفتم این کارو کنم ، اومدم CSS قالب اصلی رو مثلا جایگزین کنم با

ipb_rtl.css قالب ، دریغ از اینکه اصلا قالب css نداره ! فقط یه پوشه عکس داره و بقیش از طریق xml ایمپورت شده

من چیکار میتونم بکنم ؟ خواهش میکنم یک مقدار راهنمایی هاتون رو واضح تر توضیح بدین IPB جدیده بلاخره انتظارا از شما بالاست :-S

باز هم سپاس بابت وقتی که میارید .

خواهش دوست من :)

همین الان توضیح دادم توی این پست :

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...