رفتن به مطلب

سوال در مورد بخش validating [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه سوالی داشتم و اونم اینه که وقتی تو فروم من کسی غضو میشه اصلا ایمیل فعالسازی براش ارسال نمیشه و اتوماتیک اکتیو ممبر میشه ولی ولی داخل قسمت validating قرار میگیره که نیاز داره من که مدیرم اون رو تایید کنم تا بتونه مثل یک غضو داخل فروم مطلب ارسال کنه!

حالا می خواستم بدونم چطور میشه این بخشو غیر فعال کرد؟ یعنی هر کس تا عضو شد بدون تایید من بتونه مطلب داخل فروم ارسال کنه

یه سوال دیگمم اینکه از کدوم قسمت باید ارسال ایمل فعالسازی رو فعال و غیر فعال کرد؟ چون مال من میگه ایمیل فعالسازی ارسال شده و نیاز به تایید هست ولی ایمیلی ارسال نمیشه!

ممنون :x

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در مورد سوال اول ، این گروه طوری تعریف شده که تا فعال نشن دسترسی نداشته باشن ، شما کافیه از بخش Members کاربران رو گروه کاربری شون رو عوض کنید و از Validating به Members تغییر بدید.

موفق باشید %%-

• پسند 1
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

User Validation خود کاربر با کلیک بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری خودش رو فعال می کنه اما در Admin Validation حتما باید مدیریت کل سایت تک تک کاربران رو بررسی و فعال کنه :)

• پسند 1
لینک ارسال

User Validation خود کاربر با کلیک بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری خودش رو فعال می کنه اما در Admin Validation حتما باید مدیریت کل سایت تک تک کاربران رو بررسی و فعال کنه :)

من توی ACP چنین چیزی دارم که توی پندینگ ها، یک سری اون خط سبز رنگ هست و بعضی ادمین ولیدیشن قرمز رنگ .

اونجا چه تفاوتی دارند؟

چون کاری روشون انجام نشده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما فعال سازی رو بر اساس کدوم متد گذاشتید ؟

از قسمت System Setting > Security and Privacy گزینه New registration email validation چک کنید ببینید کدوم گزینه انتخاب شده.

• پسند 1
لینک ارسال

شما فعال سازی رو بر اساس کدوم متد گذاشتید ؟

از قسمت System Setting > Security and Privacy گزینه New registration email validation چک کنید ببینید کدوم گزینه انتخاب شده.

الان متوجه منظور شما شدم.

پست قبلی رو به درستی نخونده بودم.

این فعال سازی ادمین، حالت دستی است که جدای از فعال سازی اکانت توسط خود کاربره.

الان متوجه شدم.

باتشکر.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...