رفتن به مطلب

مشكل در فارسي سازي انجمن IPB [غیر قابل حل]

victor

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستاني كه ميتونن مشكله منو حل كنن خواهش ميكنم زود جواب بدن

هر جوري كه تو آموزش فارسي سازي گفته بود عمل كردم ولي نميدونم چرا وقتي فابل فارسي سازو ميخوام Import كنم اين Eroor رو ميده

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

در ضمن بعد اينكه اين خطا مياد فارسي ساز ضاهر ميشه انتخابش ميكنم ولي هيچ تغييري نميكنه :(

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشكل از پايگاه داده هاست هستش، نميدونم شايد بعضی از فانكشن ها رو بسته از كجا گرفتی ؟

• پسند 1
لینک ارسال

مشكل از اتصال پايگاه داده شونه مثل اينكه بايد time out سيستمشون رو بيشتر كنند و يه كمی‌ ram هم اضافه كنند. بهتره كه از هاست رايگان استفاده نكنيد حتی بعضی از هاست های اشتراكی هم فانكشن هايی رو غير فعال ميكنند كه از منابع سرور كمتر استفاده بشه.

شما موقع نصب IPB سيستم بهتون پيغام خطا نشون نداد مثلا warning موقع نصب ؟ توی پنل مديريت چطور ؟

• پسند 1
لینک ارسال

نه داداش هيچ پيام خطايي موقع نصب نديدم

الانم خيلي خوب نصب شده فقط مشكل من فارسي كردنشه

نميدونم مشكل از منه كه نميتونم نصب كنم يا نصب نميشه :(

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کلا سایت های youhosting و ugig مشکل دارند و IPB روشون نصب می شه اما به خاطر تنظیماتی که وجود داره در این سرور ها به درستی اجرا نمی شه .

• پسند 2
لینک ارسال

ممنون داداش وحيد گل

دادا يه سوال ديگه اگه روي هاست رايگانه xzn.ir آپلود كنم چطور بازم به مشكل بر ميخورم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اطلاعی ندارم این دو هاست هم از بس دوستان تاپیک و پیغام خصوصی زدن من با خبر شدم :)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...