رفتن به مطلب

مشکل در اولین ورود به انجمن [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

توی انجمن ما کاربران شاکی شدن که موقع اولین ورود خیلی طول می کشه بطوری که آخرش انجمن بالا نمیاد بعد مجبور میشن عملیات لود رو متوقف کنن و دوباره رفرش بزنن تا مشکل حل بشه :-?

برای منم اینطوری هست یعنی وقتی مرورگر رو میارم بالا و می خوام وارد انجمن بشم خیلی طول می کشه تا بیاد بالا و پایین هم نشون میده در حال اتصال به سایت هست در نهایت حوصله ام رو سر میبره و مجبور میشم دوباره ریلود بزنم تا سایت بیاد بالا .... عجیب تر اینکه بعد از لود کامل انجمن, موقع گشت و گذار بین بخش های مختلف انجمن سرعت لود هیچ مشکلی نداره یا به عبارتی این این مشکل فقط در بارگذاری اول رخ میده !!

من که عقلم به جایی قد نمیده :-< از دوستان کسی میتونه بم کمک کنه ؟

ویرایش شده توسط Division
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام :)

کاملا معلومه مشکل از یکی از تنظیمات php.ini هست که مدتش کمه ولی دقیق یادم نیست از چیه به مدیر سرورتون بگید ببینید چی راهنمای تون میکنه.

لینک ارسال

سلام :)

کاملا معلومه مشکل از یکی از تنظیمات php.ini هست که مدتش کمه ولی دقیق یادم نیست از چیه به مدیر سرورتون بگید ببینید چی راهنمای تون میکنه.

اتفاقا منم شک کرده بودم که مشکل احتمالا از اونجا باشه !

مدیر سرور خودمم :( شما میشه بگید احتمالا مشکل از کدوم قسمت php.ini میتونه باشه ؟ من php.ini سرور خودمون رو براتون بصورت پیام خصوصی ارسال کردم. اینم بگم که خودم قبلا یه جاهاییش رو تغییر داده بودم ولی یادم نیست کجاها بودن !!

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این دو گزینه رو روشن کنید ببینیم اروری هست یا خیر :

display_errors

display_startup_errors

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

این کار رو انجام دادم و هیچ اروری رو ندیدم . حتی سورس کدها رو نگاه کردم و مشکلی رو مشاهده نکردم .

لینک ارسال

میگم مشکل از safe mode نباشه ؟ اصلا برای IPB بهتره این safe mode روشن باشه یا خاموش ؟ الان برای من روشن هست ولی چون سرور کل دست خودمه میتونم خاموش یا روشنش کنم ... :D

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

safe mode رو که خاموش کن شما ، هاست اشتراکی که نیست. کلا این طوری مثال بزنم براتون در مورد سیف مد که شما زمانی که سیستم عامل ویندوز دارید همش با سیف مد کار می کنید یا حالت عادی :D ؟

safe mode همیشه باید خاموش باشه. ولی توی php.ini ای که به من دادین خاموش بود.

لینک ارسال

سیف مد رو خاموش کردم فکر کنم یکم بهتر شد.

safe mode همیشه باید خاموش باشه. ولی توی php.ini ای که به من دادین خاموش بود.

توی کنترل پنل میشه سیف مد رو جدا از php.ini خاموش یا روشن کرد .

بازم ممنون

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...