رفتن به مطلب

چند سوال کاربردی [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

خسته نباشیدی باید به همه بگم که واقعا برای این سایت زحمت میکشند.

شاید الان توی دلتون بگید این چقدر سوال میکنه :D باید بگم اکثر سوال های من کاربردی بوده و وقتی سایت پر بازدیدتر شد هر کاربر تازه واردی میتونه با یک سرچ ساده جواب سوال هاش رو بگیره >:)

بعد من همه ی اینهارو دارم روی لوکال بصورت آزمایشی برای خودم انجام میدم تا روزی من هم مثل سایر شما دوستان در این انجمن ساز ماهر بشم :D و در آینده بنده هم پاسخ گوی کاربران تازه وارد همین سایت باشم :D

خب بریم سر وقت سوال ها :

۱-آیا میشه نام کاربری (که در اینجا من هستم bib ) رو از بالا به قسمت پست بیت آورد؟(به مانند وی بی)

۲-نمیشه در قسمت فوتر به مانند وی بی ساعت گذاشت ؟

۳-در قسمت سایدبار چگونه میتونم آخرین ارسال های هر بخش رو بذارم ؟ (مثلا من یک انجمن یا بخش بنام متفرقه درست کردم میخوام آخرین ارسال هاش بیاد در سایدبار)

فعلا همین ها به ذهنم خورد :D

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 27
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام ما هر چی می کشیم از این VB می کشیم که همه با ذهنیت VB هستند. ما توی IPB چیزی به نام PostBit نداریم. واژه معادلی داریم با اسم Template Bit که به تک تک بخش های قالب IPB گفته می شه مثل Template Bi

بذار يه چشمه از كار رو برات بگم ، اول برو يه ديكشنری فارسی به انگليسی بردار يا از گوگل كمك بگير - بعد برو به قسمت مديريت سايت سمت راست اون بالا يه جعبه ميبينی خب هر كلمه ای كه به ذهنت ميرسه توش بنويس

خسته نباشیدی باید به همه بگم که واقعا برای این سایت زحمت میکشند. شاید الان توی دلتون بگید این چقدر سوال میکنه باید بگم اکثر سوال های من کاربردی بوده و وقتی سایت پر بازدیدتر شد هر کاربر تازه واردی م

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

۱-آیا میشه نام کاربری (که در اینجا من هستم bib ) رو از بالا به قسمت پست بیت آورد؟(به مانند وی بی)

ما هر چی می کشیم از این VB می کشیم که همه با ذهنیت VB هستند.:D ما توی IPB چیزی به نام PostBit نداریم. واژه معادلی داریم با اسم Template Bit که به تک تک بخش های قالب IPB گفته می شه مثل Template Bit مخصوص مشخصات کاربری که اسمشuserinfopane هست.

بله شما می تونید بیارید پایین فقط باید برید به تمپلیت بیت userinfopane :)

۲-نمیشه در قسمت فوتر به مانند وی بی ساعت گذاشت ؟

چرا باید به تمپلیت بیت GlobalTemplate برید و در انتها که نوشته copyright می تونید در آخرش قرار بدید.

۳-در قسمت سایدبار چگونه میتونم آخرین ارسال های هر بخش رو بذارم ؟ (مثلا من یک انجمن یا بخش بنام متفرقه درست کردم میخوام آخرین ارسال هاش بیاد در سایدبار)

یه خروجی RSS درست می کنید بعد اگر درست یادم مونده باشه از هوک rss ریدر استفاده می کنید.

موفق باشید %%-

• پسند 3
لینک ارسال

خب باید واقعیت رو گفت vb در ابتدایی حالت کمی پیشرفته تر هست و فروم یکسری استاندارد هایی رو باید داشته باشه که IPB متاسفانه اون هارو نداره و چون اغلب کاربران با سیستم های دیگه ای کار کردن و درون آن سایت ها فعالیت کردن وقتی توی سایت ما میان باعث سر درگمی میشن.

-----------------------------

اگه میشه این کد ساعت رو به من بدید از زمان قدیم تاحالا من با این ساعت مشکل دارم :D

یعنی خود سایدبار همچین امکانی رو نداره ؟

لینک ارسال

اين مد http://forums.ipbfar...r-blocks-200/�� بهتر از اونه

شما فقط كافيه كد RSS reader رو از گوگل بگيريد داخل يك بلوك اين مد بريزيد ديگه راحت.

اگه از IP.Content استفاده بكنيد چرا اين قابليت بهش اضافه ميشه.

در مورد ساعت فكر كنم يه كد جاواسكريپت بود كه از خود سيستم كاربر استفاده ميكنه، نه سايت...دقيق يادم نيست.

• پسند 1
لینک ارسال

دوستان آیا میشه نسخه ی استفاده شده از IPB رو مخفی کرد ؟ مثلا در فوتر فقط بشه Community Forum Software by IP.Board دیگه ورژن نزنه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

System Setting -- > General Configuration بعد هم انتهای صفحه Hide ... .

• پسند 1
لینک ارسال

بذار يه چشمه از كار رو برات بگم ، اول برو يه ديكشنری فارسی به انگليسی بردار يا از گوگل كمك بگير - بعد برو به قسمت مديريت سايت سمت راست اون بالا يه جعبه ميبينی خب هر كلمه ای كه به ذهنت ميرسه توش بنويس يه ندايی بهت ميده.

مثلا اين رو اگه بنويسيی Display تمام تنظيماتی كه با اون كلمه استفاده ميشه رو برات ليست ميكنه حالا اگه بنويسيی Display IP.Board version on your site لينك اون قسمت رو برات مياره ، روش كليك كن تنظيمات رو اونجا ميبينی

vB همچين چيزی داره ؟

• پسند 3
لینک ارسال

بله vb هم داره البته خیلی ساده تر هست :دی هر کلمه ای رو که در سایت ببینی سرچ کنی سریع برات میاره :دی

ولی دمت گرم چیز باحالی گفتی :D

• پسند 1
لینک ارسال

بله شما می تونید بیارید پایین فقط باید برید به تمپلیت بیت userinfopane :)

کل کد هارو پاک کردم نام کاربری هیچیش نشد :D

و فقط قسمت

Template Bit پاک شد فکر کنم اشتباهی ادرس دادید

:D

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...