رفتن به مطلب

ساختن اطلاعیه [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام به وحید جان و بقیه ی دوستان.

میخواستم بدونم چگونه مثل وی بی از اطلاعیه استفاده کنم؟

از ۱ مد هم استفاده کردم ولی فقط یک اطلاعیه درست میکرد مثلا من میخوام ۳-۴ تا اطلاعیه بزارم چگونه این کار رو بکنم؟

باتشکر از کمک شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

اون به خاطر ابهام موجود تو سوالتونه

فكر نكنم از اين مد استفاده كرده باشی. يا ميخوای مثل اينجا بالای انجمن نمايش داده بشه : http://ipsfarsi.com/forum/76-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C/

اول در يك كلام DGT يا خراب كاری كرده يا اون فايل كه داخل سايت گذاشتيم خراب شده... يعنی تا حالا نرفتی سر تنظيمات ؟ اين قسمت برو acp > other apss > global messages > manage اينجا 3 بخش داري

تصاویر ارسال شده

فكر نكنم از اين مد استفاده كرده باشی.

يا ميخوای مثل اينجا بالای انجمن نمايش داده بشه : http://ipsfarsi.com/forum/76-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C/

بايد به قسمت "پنل مديران" كه در خود صفحه سايت قابل مشاهده هستش كليك كنيد و قسمت اطلاعيه ها بريد و مطلب خودتون رو برای انجمن مورد نظر ارسال كنيد.

• پسند 2
لینک ارسال

غير ممكنه نويسنده اش تائيد كرده خوده من هم دارم استفاده ميكنم. ورژن چند هستی ؟ درست تنظيميش كردی كه كجا نمايش بده ؟ مثل app=forums يا app=gallary

• پسند 1
لینک ارسال

ورژن انجمنم که 3.3.3 هست

وقتی هم نصب میکنم اسم مد میشه v اصلا اسم نویسنده نداره و کلا تنظیماتی هم که کجا نمایش بده رو نداره!

لینک ارسال

اول در يك كلام DGT يا خراب كاری كرده يا اون فايل كه داخل سايت گذاشتيم خراب شده...

يعنی تا حالا نرفتی سر تنظيمات ؟

اين قسمت برو

acp > other apss > global messages > manage

اينجا 3 بخش داريم

بخش اول پيام هاست كه مينويسيشون

بخش دوم مكانهای قابل نمايش هستش

بخش سوم تنظيمات مد هستش

توی قسمت اول : شما پيام رو كه ايجاد ميكنيد ميتونيد براش تعريف كنيد كه چه گروه هايی اين پيام رو در چه مكان هايی ببينند !

توی قسمت دوم "Manage Pages" : اگه شما از application داری استفاده ميكنی كه به صورت پيشفرض نيستش ميتونی اينجا براش تعريف كنيد (دقت كنيد هر خطی كه اينجا من نوشتم مربوط به يك بسته نرم افزار نيست و بايد برای هر كدومشون صفحه ای جدا ايجاد كنيد)

مثلا

app=shoutbox - Shoutbox page

app=nexus - NEXUS page

app=gallary - Galllary page

app=ccs - IP.Content page

وغيره --- اين كد پيام هايی كه ميخوايد رو در اون برنامه نمايش ميده (اگر قبلا application تون رو نصب نكرديد و الان ميخوايد اون پيام ها نمايش داده بشه بعد از تغييراتی كه اينجا انجام داديد بايد بريد قسمت اول پيام رو ويرايش كنيد و مكان نمايش اون رو هم انتخاب كنيد)

اگه باز متوجه نشدی به مثال خودش كه در برنامه داده دقت كن

قسمت سوم كه تنظيمات هستش ميگه ميخوای مد چطوری نمايش داده بشه ، فعال باشه، جند تا پيام ميخوای باشه، به صورت تصادفی نمايش داده بشه يا ترتيبی كه خودت توی قسمت پيام ها دادی نمايش داده بشه، تيتر داشته باشه ، بشه كوچيكش كرد يا نه وغيره

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...