رفتن به مطلب

ارور در فارسی سازی [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خسته نباشید

دوستان بعد از وارد کردن آدرس بسته فارسی ساز این ارور را دریافت می کنیم

There was no language pack information in the file you uploaded

حالا بسته zip را در ادمین از حالت فشرده خارج کردیم ولی نمی دانیم آدرس فایل را باید وارد کنیم یا آدرس پوشه ای که از حالت فشرده خارج کرده ایم در هر دوحالت ارور می دهد و در کجا این آدرس را وارد کنیم

آدرس

C:\AppServ\www\wordpress\farsi\admin\Farsi_language_3-3-3-1_IPBFarsi-ir-ZIP-VERSION/Farsi_language_3-3-2-1_IPBFarsi-ir

سپاسگزار می شویم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط milad2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

اگر در پوشه Admin ارسال شده فقط كافيه كه اسم فايل با پسوندش رو بديد تا import بشه. اين الان كدومه شما انجام داديد ؟ دقيقا چيزی كه وحيد گفته عمل كرديد ؟

ببینید واقعا خیلی ناخوشایند هست من اون آموزش های که دادم چندین بار دیگه تکرار کنم لطفا یکبار مطالعه کنید !!! زبان فارسی رو Default کنید . و از قسمت swap language گزینه اول رو روی انگلیسی و دوم رو روی

سلام وقت بخیر این پیغام The member language choice has been swapped نیست ، بلکه فرمان شما با موفقیت انجام رسیده. من منظورم از آموزش پیش فرض کردن زبان فارسی بود که توضیح دادم . شما الان دیگه نباید م

تصاویر ارسال شده

اگر در پوشه Admin ارسال شده فقط كافيه كه اسم فايل با پسوندش رو بديد تا import بشه.

اين الان كدومه شما انجام داديد ؟

دقيقا چيزی كه وحيد گفته عمل كرديد ؟

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

خسته نباشید

دوستان لطفا این عکس ها را مشاهده بفرمایید

post-817-0-54093000-1342344998_thumb.jpg

post-817-0-78437100-1342345021_thumb.jpg

بعد از import

post-817-0-49150400-1342345044_thumb.jpg

دوستان جایی اشتباه کردیم؟

ویرایش شده توسط milad2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون طور که من توی آموزش زبان فارسی هم شرح دادم اشکال از memory limit هست در بیشتر اوقات با اون آموزش بنده رفع می شه ولی گهگاهی هم به خاطر تنظیمات سرور شما باید با پشتیبانی تون تماس بگیرید بگید این مشکل رو دارید.

• پسند 1
لینک ارسال

دوستان درست شد

ببخشید مدیریت فارسی نمی شود؟

ویرایش شده توسط milad2
لینک ارسال

ممنون اون درست شد

انجمن وقتی وارد نشدیم راست چین شده همین که لاگین می کنیم باز چپ نی شه یعنی همون حالت انگلیسی

صفحه مدیریت هم فارسی نشد

عکس اول قبل از ورود و عکس دوم بعد از ورود

post-817-0-33852000-1342352422_thumb.jpg

post-817-0-59890300-1342352431_thumb.jpg

دوستان چه کاری انجام بدهیم

ویرایش شده توسط milad2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

انجمن وقتی وارد نشدیم راست چین شده همین که لاگین می کنیم باز چپ نی شه یعنی همون حالت انگلیسی

ببینید واقعا خیلی ناخوشایند هست من اون آموزش های که دادم چندین بار دیگه تکرار کنم لطفا یکبار مطالعه کنید !!! زبان فارسی رو Default کنید . و از قسمت swap language گزینه اول رو روی انگلیسی و دوم رو روی فارسی بگذارید.

صفحه مدیریت هم فارسی نشد

سیستم مدیریت این انجمن ده برابر خود Front end هست و توانایی فارسی سازی کامل اون رو نداریم.

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

خسته نباشید

آقای نامنی ببخشید ولی ما آموزشی که در آن شما راجب swap language توضیحاتی داده باشید ندیدیم

ما همونطور که فرمودید گزینه اول را انگلیسی و گزینه دوم را فارسی قرار دادیم اما این ارور داد

The member language choice has been swapped

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...