رفتن به مطلب

VIP Member [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام من یک مشکل دارم در عضو ویژه

من مثلا یک گروه بنام

سامسونگ دارم

و یک گروه ویژه : دسترسی دانلود دارد

و یک گروه هم ساختم بنام عضویت ویژه حالا میخوام کاربر سامسونگ من از این گروه به ویزه برسه

توضیح اینکه کاربر سامسونگ من اجازه دانلود نداره ولی زمانی که ویژه میشود میتواند فایل های ip.download من رو دانلود کنه

میشه بگبد کجا ها را باید تغیر بدم خودم کارکردم اصلا متوجه نشدم با تشکر

و چگونه وقتی که مدت اعتبار روزانش تمام شد دسترسی نداشته باشه که دانلود کنه

یک چیزه دیگه اینکه میخوام تو گروه سامسونگ من باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

وقتی شما گروه کاربری کسی رو عوض کنید دیگه که توی یه گروه کاربری نمی مونه که نمایش پیدا کنه مگر اینکه شما خودتون دستی دومین گروه رو هم براش تعیین کنید یعنی primary group همون گروه اصلی مد نظرتون باشه و secondary Group هم همون ویژه .

• پسند 1
لینک ارسال

من یک سواله دیگه هم داشتم این بود که چطوری بسازم یک گروه ویژه رو

مرحله اول - اگر گروه كاربری VIP رو ايجاد كرديد ! اين قسمت رو بايد انجام بديد -

گروه ويژه مبحثش اينه كه دسترسی بالاتر و امكانات بيشتر دارند شما ميتونيد از نمونه گروه كاربری Members يه نمونه بگيريد دقيقا اين قسمت :

Admin CP > members > Members group > Manage member permission

در اين قسمت اون پايين "Create a new permission set" بريد و قسمت "Permission Set Name" مثلا اين رو وارد كنيد "VIP Group Set" بعد اون قسمت پايين ترش Members forum set رو. انتخاب كنيد تا دسترسی گروه اعضا معمولی روی اين گروه "كپی" شه.

در اون قسمت اگه روی مداد كليك كنيد دسترسی ها مشخص شده است ميتونيد قسمتی از انجمن رو كه برای اين اعضا اختصاص داديد رو اضافه كنيد (دانلود و گالری و...)

مرحله دوم

حالا شما بايد يه گروه برای VIP ايجاد كرده باشيد و اون گروه رو داخل اين گروه اضافه كنيد برای اطمينان بايد به اين آدرس بريد:

Admin CP > members > Members group > Manage Member Groups

در اين قسمت اگر از قبل گروه كاربری VIP رو برای سيستم تعريف كرديد بايد دسترسی اون رو به VIP Group set تغيير بديد برای همين بايد گروه VIP ايجاد شده رو انتخاب كنيد (روی مداد كليك كنيد)

در سربرگ Group Settings به قسمت Permission بريد اونجا Use an existing permission set رو بايد VIP Group Set انتخاب كنيد

-- اگر مرحله اول رو انجام نداديد ميتونيد در همون قسمت OR Create a new permission set رو انتخاب كنيد و برای گروه VIP دسترسی VIP Group Set مثلا ايجاد كنيد وقتی كه كارتون تموم بشه يك صفحه برای دسترسی اين گروه برای شما نمايش داده ميشه كه بايد با دقت دسترسی ها رو برای اون قرار بديد.

• پسند 2
لینک ارسال

و چگونه وقتی که مدت اعتبار روزانش تمام شد دسترسی نداشته باشه که دانلود کنه

Other Apps > VIP Members > New VIP Member

اونجا بايد كاربر رو اضافه كنيد

user - اسم كاربر رو بنويسيد - كپی كنيد اونجا راحت تريد

VIP Group- گروه مورد نظر رو انتخاب كنيد كه دسترسی VIP داره (FORUM SET ها ميتونند چندين گروه رو شامل شن ! واسه همين منظور ميتونيد چند تا دسترسی VIP داشته باشيد مثلا كمك كنندگان / VIP)

Days - تعداد روز

VIP in Secondary Groups - بهتره كه تيكش برداشته شه تا كاربر مطمئن باشه كه عضويت اش VIP هست يا تغيير كرده

گروه سامسونگ تنها گروه VIP شماست ؟ اگر هست كه همون قسمت بالا توضيح دادم ولی اگه مثلا گروه HTC يا LG هم VIP هستند برای تك تك گروه ها بايد دسترسی VIP رو قرار بديد مرحله 1 توضيح داده شد.

لینک ارسال

ببخشید یک سوال دیگه مطرح میکنم با اینکه نوشتید حل شد .

یک مشکلی هست اینکه زمانی که من Display Name رو فارسی مینویسم وقتی که میخوام توی vip member یک کاربر ویژه بسازم به زبان فارسی جستجو انلاین میکنه اما اون کاربری که اسمش فارسی هست رو قبول نمیکنه اما با نام انگلیسی پیغام Successful رو نمایش میده یعنی قبول میکنه اما با فارسی مشکل داره ایا قابل حل شدن هست یا باید اول با نام لاتین تعریف کنم بعد از تاعید فارسی کنم ؟ @};-:-<

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی اون نام کاربری حرف ی یا ک وجود داره ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من خودم این مورد رو ندارم ، ولی یکی از بچه ها این مشکل رو داره ، من پیدا می کنم زمانی که فارسی تایپ می کنم ولی اون نه ، هنوز دقیقا علت مشکل رو نفهمیدیم :)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...