رفتن به مطلب

چند سوال درباره نسخه لایسنس

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خسته نباشید

ببخشید در یکی از تایپیک ها فرموده اید

قیمت IPB چقدر است ؟

IPB دو پکیج خرید دارد که یکی همراه با IP. Gallery و IP. Downloads ارایه می شود که نیاز بیشتر کاربران نیست و نسخه تنها IPB تنها 149.99 دلار قیمت دارد که مادام العمر می توان از نسخه خریداری شده استفاده نمود و بعد از 6 ماه برای دریافت بروز رسانی و ارتقا به نسخه های جدید در 6 ماه آینده مبلغ 25 دلار آبونمان دارد.

قیمت در چه سایتی مشخص شده است؟

مبلغ به چه کسی و چه طور پرداخت می شود

می شود قسط بندی کرد؟ :)

و واقعا مادام العمر هست؟ سعنس فقط یک بار مبلغ پرداخت می شود؟

این آبونمان هر شش ماه یک بار است و یا فقط بعد از شش ماه اول (یعنی چند بار پرداخت می شود)

نشخه لایسنس را می شود شریکی خریداری کرد؟

ممنون از شما دوستان برای پشتیبانی این انجمن ساز قوی

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 24
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

شما فقط کافیه فایل ها رو جایگزین کنید من توصیم اینه که صبر کنید نسخه جدید بیاد بعد بخرید چون نزدیکه ! بعد هم IPB اون طوری نیست که بیاد به تک تک استفاده کننده هاش ایمیل بزنه چرا شما مجوز ندارید، به

من ناراحت نشدم دوست من شما هم منظور بنده رو بد متوجه شدید. ببینید شما می گید پاک می شه باعث باگ می شه درسته ؟ باید بگم خیر. شما این کد رو در نظر بگیرید : <!-- Copyright Information --&g

حق با شماست وحید جان من خودم دوست دارم لایسنس بگیرم ولی متاسفانه تو کشورمون ایران هیچ کس نمیخواد قبول کنه که نسخه اصلی نرم افزاری رو داشته باشن فقط حاضر هستن هزینه نصب ویندوز را بدن الان مشکل من هم با

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

قیمت IPB بیشتر شده سایت رسمی این سیستم به آدرس www.invisionpower.com هستش.

مبلغ به چه کسی و چه طور پرداخت می شود

نشخه لایسنس را می شود شریکی خریداری کرد؟

ما اینجا عمل خرید رو فعلا انجام نمی دیم به خاطر مسایل مثل تحریم و ... شما باید به کسانی که دسترسی به حساب پی پل ( Pay Pal ) دارند تماس بگیرید. و می تونید شریکی هم بخرید ولی حساب شما در سایت IPS به اسم یک نفر خواهد بود یا به نام سایت شما.

می شود قسط بندی کرد؟

خیر

و واقعا مادام العمر هست؟ سعنس فقط یک بار مبلغ پرداخت می شود؟

ببینید مادم العمر یعنی اینکه شما دیگه برای نسخه های اون سری از انجمن تون پول پرداخت نمی کنید و فقط آپدیت رو دریافت می کنید. مثلا الان نسخه کنونی انجمن 3.3.4 هست. اگر تا 3.3 بی نهایت هم بیاد شما می تونید رایگان دیگه دانلود کنید ، اگر نسخه جدیدی اومد مثل 3.4 یا 4 ، قاعدتا باید هزینه پرداخت بشه.

این آبونمان هر شش ماه یک بار است و یا فقط بعد از شش ماه اول (یعنی چند بار پرداخت می شود)

هر شش ماه یکبار هست تا زمانی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید .

موفق باشید @};-

• پسند 3
لینک ارسال

درباره خرید شریکی اگر دوسایت با لایسنسی که خریداری شده راه اندازی کنیم برای دو سایت مشکلی پیش نمی آید؟

به طور مثال به روزرسانی نسخه 3 به چهار چقدر هزینه دربر دارد؟

حدودا نسخه 3 چه مدت طول می کشد تا شرکت نسخه چهار ارائه دهد منظور فاصله زمانی بین انتشار نسخه 3 تا انتشار نسخه 4 می باشد؟

این قسمت هم متوجه نشدیم راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شویم

هر شش ماه یکبار هست تا زمانی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید .

تا زمانی که نیاز به پشتیبانی دارید به چه معناست؟

• پسند 1
لینک ارسال

درباره خرید شریکی اگر دوسایت با لایسنسی که خریداری شده راه اندازی کنیم برای دو سایت مشکلی پیش نمی آید؟

اگه پشتيبانی اصلی رو ميخوايد ميتونيد يك ليسانس بگيريد و فقط روی يكی فعال كنيد روی دومی رو بيخيال شيد ، اگر احيانا پيامی از طرف IPS به مديريت هاستتون ارسال شد (بيشتر با شما تماس ميگيرند تا با مدير هاست) ازتون درخواست ميكنند واسه اين نسخه كه ليسانس نداريد مرحمت كنيد و ازشون يه ليسانس بگيريد يكی از همين بنده خدا ها رو توی سايت خودشون بهش گفتند.

به طور مثال به روزرسانی نسخه 3 به چهار چقدر هزینه دربر دارد؟

سوالتون نامفهوم به خدا

يعنی اگه من 3.3.3 رو خريدم بروز رسانی به نسخه 3.4.0 هزينه داره ؟ منظور شما اگه اين هستش؟ اگه شما هنوز دسترسی به منابع بروزرسانی IP.Board رو در قسمت Client داشته باشيد خير هزينه ندارد مگر اينكه 1 سال از تاريخ خريد شما گذشته باشد كه اون هم 25 دلار ناقابله.

بذار دقيق توضيح بدم

شما 175 دلار به شركت ميديد 1 سال دسترسی به قسمت Update ها و قسمت دانلود برنامه ها رو داريد و 6 ماه هم پشتيبانی از بسته (تيكت) تلفن كه در ايران به كارمون نمياد پس همون تيكت

وقتی كه زمان دسترسی به قسمت Update ها تموم بشه "شما اين حق رو داريد كه از برنامه ای كه الان روی هاستتون داريد استفاده كنيد و به هيچ وجه ليسانستون حذف يا از بين نميره مگر در مواقع خاص " موارد خاص يعنی اگر در راه های تروريستی يا خرابكارانه سايتتون فعاليت داشته باشه مثلا گروه های هكری ضد دولتی و .... همون اول اگه گزارشی دستشون برسه برجكتون رو ميزنند (فارسی كه متوجه نميشند)"

مثلا من ليسانس نسخه 2.3.5 آخرين برنامه ای بوده كه از شركت گرفتم و 2 سال ليسانس ام رو بروز نكردم بعد الان كه ميخوام از نسخه 3.3.4 استفاده كنم فقط همون 25 دلار برای بروزرسانی و دسترسی به منابع سايت رو از من ميگيرند واقعا به صرفه است ! (با اين كار 1 سال ديگه هم دسترسی داريد و 6 ماه پشتيبانی)

حدودا نسخه 3 چه مدت طول می کشد تا شرکت نسخه چهار ارائه دهد منظور فاصله زمانی بین انتشار نسخه 3 تا انتشار نسخه 4 می باشد؟

قبلا تو بخششون بوديم الان نيستيم B-) دقيق نميشه زمان رو گفت ولی همين سال نسخه نهايی IP.Board 3.4.0 مياد طبق زمان بندی خودشون چون اين نسخه 3.3.4 كاملا Stable هستش و فقط روی قسمت های فنی Back-End تمركز دارند ميكنند و خطا های برنامه رو واسه آخرين ورژن كه 3.4.0 هستش آماده ميكنند.

برنامه برای بروزرسانی نسخه 3.3.4 به 3.3.5 هم سه تا 4 هفته ديگه انجام ميشه باز زمان دقيق رو نيمدونيم چيزی باشه خبر ميكنيم.

تا زمانی که نیاز به پشتیبانی دارید به چه معناست؟

مثلا شما مشكل حادی براتون توی سايت پيش اومده به اونها پيام ميديد و موضوع رو شرح ميديد اونها يا راهنمايی ميكنند كه چی كار كنيد يا اينكه خودشون دست به كار ميشن. البته ما اينجا هستيم ولی Official نيستيم (خدمات پشتيبانی رسمی شركت IPS نيستيم)

ما اینجا عمل خرید رو فعلا انجام نمی دیم به خاطر مسایل مثل تحریم و ... شما باید به کسانی که دسترسی به حساب پی پل ( Pay Pal ) دارند تماس بگیرید. و می تونید شریکی هم بخرید ولی حساب شما در سایت IPS به اسم یک نفر خواهد بود یا به نام سایت شما.

بخوايد هم انجام ميديم ولی دلار پيپال گرونه حدود 2100

• پسند 3
لینک ارسال

واقعا ممنون برای توضیحاتتون

تبدیل نال به لایسنس راحت صورت می پذیرد؟ و اینکه توصیه می کنید نال را نصب کنیم و اگر انجمن قوی شد (از لحاظ تعداد) لایسنس تهیه کنیم؟ یعنی وقتی ایمیل زد گفت نسخه لایسنس ندارید اون موقع خریداری کنیم

ویرایش شده توسط milad2
  • پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تبدیل نال به لایسنس راحت صورت می پذیرد؟

شما فقط کافیه فایل ها رو جایگزین کنید :)

اینکه توصیه می کنید نال را نصب کنیم و اگر انجمن قوی شد (از لحاظ تعداد) لایسنس تهیه کنیم؟ یعنی وقتی ایمیل زد گفت نسخه لایسنس ندارید اون موقع خریداری کنیم

من توصیم اینه که صبر کنید نسخه جدید بیاد بعد بخرید چون نزدیکه ! بعد هم IPB اون طوری نیست که بیاد به تک تک استفاده کننده هاش ایمیل بزنه چرا شما مجوز ندارید، به عهده خودتون گذاشته که هر زمان تونستید بخرید.

• پسند 4
لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

شما فقط کافیه فایل ها رو جایگزین کنید.

منظورتون این هست که ، فقط کافیه .php ها جایگزین بشن و نیازی به تغییر دیتا بیس نیست؟

حتی بخش تنظیماتش؟

ویرایش شده توسط mohammadhitman
  • پسند 1
لینک ارسال

شما فقط کافیه فایل ها رو جایگزین کنید.

منظورتون این هست که ، فقط کافیه .php ها جایگزین بشن و نیازی به تغییر دیتا بیس نیست؟

شما چه نال داشته باشی چه اصل فرقی نميكنه بعد از اينكه از نسخه اصل استفاده كرديد شماره ليسانستون رو ميتونيد داخلش اضافه كنيد واسه نال كه قربونت برم واسه چی لازمش داری...

حتی بخش تنظیماتش؟

تغييری تو سيستم نميده

IPB اون طوری نیست که بیاد به تک تک استفاده کننده هاش ایمیل بزنه چرا شما مجوز ندارید،

خودششون رو واسه كار های كوچيك الكی درگير نميكنند به اندازه كافی دارند در ميارند تازه كی پول وكيل رو ميده كه الكی 20000 تا بگيره .

حالا به چه دليل ما ميگيم كه اصل رو روی هاست وارز استفاده كنيد بهتره ؟ چون بعضی از هاستر ها ممكنه داغ تر از آش شند بزنند سايتتون رو ببندند.

• پسند 3
لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

آخه ، مگه می شه فرق نکنه !

بالاخره ، فایلهاش متفاوت هست !

آخه کار من شرکتیه نیاز به تضمین بودن کار بسیار بالاست ، به همین دلیل ، باید لایسنس گرفته بشه به زودی ، اما برای اول کار می خواستیم نال شده استفاده کنیم.

• پسند 1
لینک ارسال

راهكار برای همچين مواردی زياده هر شركت تجاری هم ميدونه كه مشتري هاش قبل از خريد يه دوری با كد هاشون سواری ميگيرند اگه خوششون اومد ميخرند واسه همين شما ميتونيد اينجا درخواست بديد تا براتون به صورت خودكار دسترسی بدند تا با نرم افزار كار كنيد :

http://www.invisionpower.com/suite/demo.php

بعضی از اوقات به دليل اينكه اتاق هاشون پر ميشه نميتونند قسمت دمو رو باز كنند شما ميتونيد از هر برنامه ای كه اينجا قرار داديم مخصوصا فايل های FS استفاده كنيد.

اگر اطمينانی به صحبت های من و وحيد نداريد خب مشكلی نيست اصل رو استفاده كنيد اگر هم اجرا گرفتيد و سايت بالا اومده حداقلش تا 1 ماه ديگه ممكنه باهاتون تماس بگيرند ! 175 دلار واسه يه شركت كه چيزی نيستش.

فرق نال با اصل فقط توی پاكسازی هستش توی نال رد پا ها رو پاك ميكنند و ارتباط رو با سازنده اش به كل قطع ميكنند. هر لينك منتهی به سازنده هم برداشته ميشه.

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...