رفتن به مطلب

نحوه خبر دار شدن ادمین سایت از فعالیتهای کاربران انجمن [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

چطور میشه که ادمین از فعالیتهای کاربران مطلع بشه ؟ من تو قسمت

Default Notifications Configuration همه رو yes زدم یکبار تمام تنظیمات رو روی ایمیل گذاشتم که خبری نشد یکبار هم تنظیمات رو inline notification گذاشتم بازم خبری نشد ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

http://ipsfarsi.com/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

توی این صفحه شما یک پیغام درون سایتی دارید یک ایمیل یک موبایل . گر ایمیل نمی یاد که مرتبط می شه با تنظیمات سرورتون . اگر پیغام درون سایتی نمی یاد، بستگی داره چه فعالیتی رو انتخاب کرده باشید. این طوری نیست که فعالیت های قدیمی تون سریع بیاد. مثلا شما تست کنید ارسال گزارش رو ببینید چه اتفاقی می افته. این چیزی که شما میفرمایید برای اعلامیه درون سایتی اصلا امکان نداره :)

لینک ارسال

ممنون از پاسختون ... یعنی من مسیر بالا رو اشتباه رفتم و باید از پنل کاربری اقدام میکردم ؟!

در ضمن تو صفحه تنظیمات اعلامیه همه گزینه های من غیر فعاله چرا ؟؟

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در ضمن تو صفحه تنظیمات اعلامیه همه گزینه های من غیر فعاله چرا ؟؟

نمی دونم والا :D ولی در کل باید از بخش کاربری خودتون اقدام کنید مگر اینکه مال کاربر دیگه ای باشه :)

لینک ارسال

تو تنظیمات Default Notifications Configuration من همه رو یس زده بودم برگردوندم به حالت پیشفرضش که no بود جز لیست اعلامیه ها بقیه گزینه ها فعال شد لطفا شما راهنمایی کنید که چرا لیست اعلامیه ها غیرفعاله :)

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باور کنید راهی به ذهنم نمی رسه ، حالا شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن :)

لینک ارسال

Disallow Selection رو بردارید که آبی شده

من همه رو برگدوندم به حالت پیش فرض منظورتون رو متوجه نمیشم اینجا آبی زیاده !!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تو ستون دوم Dissallow به معنی اینه که کاربر نتونه اون گزینه رو انتخاب کنه و inline message هم انتخاب شده ، شما برای اون ستون وسط هر چی انتخاب کردید از حالت انتخاب در بیارید. اگر درست نشد راهی نداره .

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...