رفتن به مطلب

اعتبار کاربر [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

میخواستم بدونم میشه کاری کرد که کاربران دارای مدت زمان استفاده از اکانت خود باشند

یعنی در تاریخی که خودم به کاربرم میدم تا یک تاریخ خاصی اکانتش فعال باشه بعدش غیر فعال کنه و نتونه حالا یا وارد اکانتش بشه یا دیگه نتونه فعالیتی کنه تا مدیرانجمن دوباره بهش اجازه بده

ویرایش شده توسط پژمان
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
این رو نصب کنید می توانید بر اساس مدت زمان مشخصی که خودتون تعیین می کنید یک کاربر در یک گروه کاربری بمونه و بعدش تغییر گروه داده بشه. دقیقا همون چیزی هست که شما می خواید :)
  • پسند 2
لینک ارسال

شما گروه كاربری كه مجوز ارسال و بازديد داره رو مثلا گذاشتيد Member و گروه محدود شده رو ميذاريد Validate بعد شما توی اون بسته گروه VIP رو MEMBER تعريف ميكنيد و ميتونيد بگيد بعد از چند روز اين كاربر به گروه Validate بره. در طول اين دوره سيستم به طرف پيام هم ارسال ميكنه مثلا ميگه فلانی 3 4 روز ديگه حساب شما تعطيل ميشه. اين بسته به نوع خدمات شما داره

• پسند 1
لینک ارسال

فایل رو دانلود کردم اما . کار نمیکنه میشه چک کنید وقتی اپلود یا از طرف هوک اپلود میکنم فقط ^ به من نشون میده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فایل رو دانلود کردم اما . کار نمیکنه میشه چک کنید وقتی اپلود یا از طرف هوک اپلود میکنم فقط ^ به من نشون میده

من چک کردم فایل درست بود نحوه نصب شما اشتباه هست. شما محتویات درون پوشه upload رو انتقال بدید به جایی که IPB رو نصب کردید . شما چه طوری توی قسمت هوک ها ایمپورت کردید O_o !!!

انشالله همون طور که گفتم نصب کنید مشکلتون حل می شه :)

• پسند 1
لینک ارسال

من برنامه رو نصب کردم حالا این تنظیماتش کجاست؟ تو قسمت manage group که هیچ اثری ازش نیست ؟!! لطفا کمی واضحتر راهنمایی کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی مدیریت در بخش Other Apps که در منوی بالا هست .

لینک ارسال

مشکلم این بود که باید نصبش میکردم ولی پیداش نمیکردم الان دیدم کدوم قسمت میره میشینه عکس رو میزارم واسه دوستانی که نمیدونن کجاست

26076421276661918064.jpg

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

این تنظیماتی که شرح دادید کجاست ؟!!! من کجا باید تنظیمات روز رو وارد کنم

آقای نامنی ممنون میشم شما هم توضیح بدید خیلی لنگم :-S

من توی این صفحه گزینه قابل تنظیمی نمیبینم من تست کردم یه کاربر رو بردم تو بخش کاربران ویژه اما تو این صفحه باز گزینه قابل تنظیمی نمیبینم

post-712-0-06321800-1345475214_thumb.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام :)

من متعجبم چه طور شما ندیدید زمانی که کاربری رو می خواید اضافه کنید گزینه Days: یعنی اینکه چند روز اعتبار داره :) به همین سادگی.

موفق باشید %%-

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...