رفتن به مطلب

عدم نمایش جدول در انجمن [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به دوستان خوبم چند مشکل واسن پیش اومد که ذکر میکنم

1) وقتی از word نوشته ای رو که حاوی جدوله رو تو انجمن کپی میکنم جدول در انجمن نشان داده نمیشه و نوشته ها به هم ریخته میشن

2) تصاویر پیوستی در پست به سایز کوچک نشان داده میشن و به اندازه واقعی نیستند برای تغییر اندازه باید به کدام قسمت برم

ممنونم از پاسخی که میدین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

1) وقتی از word نوشته ای رو که حاوی جدوله رو تو انجمن کپی میکنم جدول در انجمن نشان داده نمیشه و نوشته ها به هم ریخته میشن

نوع فرمت برنامه هایی که برای مقاصد اداری ( MS Office - OpenOffice ) استفاده می شه متفاوت از وب هست به خاطر همینه جداول انتقال پیدا نمی کنند ، اگر شما می خواید جدول بکشید BBCode مخصوص اینکار که Table هست رو دانلود کنید.

2) تصاویر پیوستی در پست به سایز کوچک نشان داده میشن و به اندازه واقعی نیستند برای تغییر اندازه باید به کدام قسمت برم

System Setting بخش Topics, Posts and Polls قسمت Attached Image Options .

موفق باشید:)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من BB code رو هم دانلود کردم اما نمیشه

Table BBCode

یعنی چه جوری ؟

لینک ارسال

سلام اقا وحید من BB code رو هم دانلود کردم و هم نصب اما تو قسمت bb code اسمی از table نیست و تست میگیرم دوباره جداول به هم ریختن و جدول نمایش داده نمیشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام اقا وحید من BB code رو هم دانلود کردم و هم نصب اما تو قسمت bb code اسمی از table نیست و تست میگیرم دوباره جداول به هم ریختن و جدول نمایش داده نمیشه

شما برای اینکه حالت جدولی ایجاد کنید باید این طوری عمل کنید :

[table]
[th]Column 1[/th][th]Column 2[/th]
[tr][td=25]Cell 1[/td][td=75]Cell 2[/td][/tr]
[tr][td2]Cell 3[/td2][td2]Cell 4[/td2][/tr]
[/table]

موفق باشید @};-

• پسند 1
لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

سلام خسته نباشید به من فقط کدها را نشون میده اصلا جدول را نمایش نمی ده مثل سایت خودتون اصلا هیچ جدولی نشون نمی ده

[table]

[th]Column 1[/th][th]Column 2[/th]

[tr][td=25]Cell 1[/td][td=75]Cell 2[/td][/tr]

[tr][td2]Cell 3[/td2][td2]Cell 4[/td2][/tr]

[/table]

اموزش گفته برید توی content post از اونجا import کنیم ولی من از bbcode هم ایمپورت کردم و نتیجه ای حاصل نشد میشه یه چک کنید !؟

ویرایش شده توسط kooroshy
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

ما اینجا چنین مدی نصب نکردیم به خاطر همین عمل نمی کنه.

طریقه نصب BBCode ها هم به همون طریقیه که خودتون گفتید. بعد از اینکه ایمورت شد به BBCode مورد نظرتون برید و ویرایش کنید و انتخاب کنید که چه گروه های کاربری می تونند استفاده کنند.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...