رفتن به مطلب

مشکل در آپگرید از 3.3.2 به 3.3.3 [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من طبق دستورالعمل تاپیکی که در مورد آپگرید به 3.3.3 نوشته بودید عمل کردم و وقتی دستور http://pjam.org/mrcy...grade/index.php میزنم در ابتدای کار این پیغام نمایش داده میشه :

Warning: require_once(/home/pjamorg/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/pjamorg/public_html/mrcyborg/upgrade/index.php on line 26
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/pjamorg/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/pjamorg/public_html/ips_kernel/') in/home/pjamorg/public_html/mrcyborg/upgrade/index.php on line 26

لازم به یادآوریست من قبلا admin رو به mrcyborg تغییر نام داده بودم آیا این مشکل ارور میتونه به این علت باشه اگر جواب مثبته چطور باید تصحیحش کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لازم به یادآوریست من قبلا admin رو به mrcyborg تغییر نام داده بودم آیا این مشکل ارور میتونه به این علت باشه اگر جواب مثبته چطور باید تصحیحش کنم

مشکل از همون تغییر نام هست ، شما طبق همون آموزشی که پوشه admin رو تغییر نام دادید حالا برعکس مراحل رو برید :)

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...