رفتن به مطلب

این پیغام موقع ورود به پنل مدیریتی یعنی چی؟ [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

موقع ورود به پنل مدیریتی دو تا پیغام اینجوری تو صفحه اول هست میشه لطفا توضیح بدید یعنی چی؟

Suhosin Enabled

The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.post.max_vars' is 4096, however your value is 1000. Your host will need to change this in the php.ini file.

%%-

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

مدیر سرور شما مقدار suhosin.post.max_vars عددی گذاشته که باعث می شه IPB درست کار نکنه و به خاطر همین این پیغام ها به شما نمایش داده می شه که بهشون اطلاع بدید تا ارتقا بدن این مقدار رو.

موفق باشید %%-

لینک ارسال

میشه بگین این ارور چه مشکلی رو بوجود میاره ؟ من هاست از شرکت امنیتی آشیانه میگیرم که خیلی بگیر و ببند دارند الان زنگ زدم میگن نمیشه اگر ما دستکاری کنیم امکان داره خود سرور رو هک کنند !! گفتم کسپراسکای داره از آی پی برد استفاده میکنه گفت کسپر رو چند روز پیش یکی از بچه ها زده باگ Private داره تو zon_h.com هم ثبت شده ! حالا شما نظر خودتو رو بفرمایید.

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این Suhosin Enabled یکی از مشکلاتی که ایجاد می کنه برای Friendly URL ها هست و ذخیره نشدن به درستی فرم ها !

بازهم کار می کنه IPB ولی خوب شما باید از خیر Friendly URL ها بگذرید فرم ها هم گهگاهی مشکل پیدا می کنند.

درمورد کسپرسکی هم که هک کردند انجمن رو هک کردند ؟

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی سرور های اشتراکی بله :) البته بازم بستگی داره الان اینجا ما این مشکل رو با اینکه اشتراکی هست نداریم .

• پسند 1
لینک ارسال

میشه بگین این ارور چه مشکلی رو بوجود میاره ؟ من هاست از شرکت امنیتی آشیانه میگیرم که خیلی بگیر و ببند دارند الان زنگ زدم میگن نمیشه اگر ما دستکاری کنیم امکان داره خود سرور رو هک کنند !! گفتم کسپراسکای داره از آی پی برد استفاده میکنه گفت کسپر رو چند روز پیش یکی از بچه ها زده باگ Private داره تو zon_h.com هم ثبت شده ! حالا شما نظر خودتو رو بفرمایید.

شركت كه نيستش فقط برای برگزاری كلاس و خدمات به سازمان ها اسم شركت رو يدك ميكشه ( قابل توجه اون جوشی ها: قبل از جوش اوردن قبلش با بالايی اگه سانترالت اجازه ميده هماهنگی كن بعد )

اين آدرس بود ؟ Kaspersky Lab Forum (Powered by Invision Power Board)

به شما لينك شو دادند كه هك ثبت شده ؟ شعبه اصلی رو زدند ؟

شما چرا راه دور ميريد ؟ يه سر به همون سايتشون ميزديد تيم كسپرسكی اطلاعيه ای بايد در اين مورد حداقل ميداد.

اين هم عكس واسه سند، حتما اشتباه انسانی بوده منطورشون جای ديگه بوده

post-141-0-92308300-1341782462_thumb.png

post-141-0-54539100-1341782489_thumb.png

• پسند 1
لینک ارسال

آقا به نظر من از سرور مجازی استفاده کنید چون به روت دسترسی دارید همه کاره خودتونید و همه چیزو مورد دلخواه خودتون میتونید در بیارید.قیمتهاشم ارزونه و زیاد نیست.از یه سرویس دهنده خوب بگیرید خیالتونم جمعه.

بنده قبلا سرورمجازی داشتم و هم هاست اشتراکی که هر دوش قوی و درست درمون بودند البته هزینه شونم زیاد.بعدش به خاطر درس و دانشگاه و نرسیدن کنسلشون کردم و بیخیال سایت شدم چون واقعا نمی رسیدم.چند روز پیش گفتم خوب دوباره راه بندازم.گفتم چون برای یه مقاصدی میخوام استفاده کنم که زیاد مهم نیست واسه همین یه هاست اشتراکی هم جواب میده.حالا خریدم میخوام IPB نصب کنم دیدم انواع اقسام اخطارها رو قبل نصب داده که رم و SUHOSIN و ...تون مقدارش کمه باید بیشتر شه.تیکت زدم واسشون گفتند اگر میخواید این مقادیر رو تغییر بدیم براتون باید از پکیج های حرفه ای ما استفاده کنید.

خلاصه از خیر و شر اون 15 تومن! گذشتم گفتم برم همون سرورمجازی بگیرم.به شما هم پیشنهاد میدم از سرور مجازی استفاده کنید تا اینجوری به مشکل نخورید.قیمتهاشونم تقریبا نزدیک به هم هست.وب سرور nginx هم نصب کنید دیگه سرورتون خفنیوفیل!(خفن دوست!) میشه.

-------------

با تشکر

• پسند 2
لینک ارسال

من انجمن www.pjam.org رو از هاست ایران هاست گرفتم هیچ مشکلی هم نداره اما واسه انجمن www.MrCyborg.org از آشیانه هاست گرفتم گفتم آشنا هستند هوامونو دارن اما انگار بر عکس شده ... خیلی پشیمونم کاش از همون هاست ایران هاست میگرفتم

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...