رفتن به مطلب

مشکل در نصب و تنظیم مد و هوک [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

من هوک رو نصب کردم ولی چطوری باید تنظیمش کنم که مکان قرار گیریش کجا باشه ؟ من هوک ارسال های اخیر رو نصب کردم

مد رو گفتین که آپلود کنم فایل هاشو کدوم فایل ها رو کجا باید آپلود کنم ؟

مد هایی که هوک دارند رو چطور باید نصب کنم ؟

موقعی که IPB رو نصب میکنیم کنار A Test Category مد یا هوک تاپیکهای ارسال شده جدید میاد چطوری میشه از اونجا حذفش کرد یا جاشو تغییر داد .

من مد آیکون برای هر انجمن رو نصب کردم حالا چطوری باید ازش استفاده کنم . بعد اینکه نصب کردم هم گزینه install از اون گوشه حذف نشد

لطفا آموزش ها رو در سطح مبتدی بدین و جزئیات رو ذکر کنین ممنون .

ویرایش شده توسط mohammad
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

من هوک رو نصب کردم ولی چطوری باید تنظیمش کنم که مکان قرار گیریش کجا باشه ؟ من هوک ارسال های اخیر رو نصب کردم

اسمش چیه ؟

مد رو گفتین که آپلود کنم فایل هاشو کدوم فایل ها رو کجا باید آپلود کنم ؟

تو همون موقع هم گفتم اگر پوشه ای به نام upload هست محتویاتش رو به مکانی که IPB نصبه انتقال بدید.

مد هایی که هوک دارند رو چطور باید نصب کنم ؟

اون جور مد ها که هوک دارند خوب باز هم از همون طریق نصب هوک ها.

موقعی که IPB رو نصب میکنیم کنار A Test Category مد یا هوک تاپیکهای ارسال شده جدید میاد چطوری میشه از اونجا حذفش کرد یا جاشو تغییر داد .

از قسمت Manage Hook هوکی که نوشته recent post رو غیرفعال کنید.

من مد آیکون برای هر انجمن رو نصب کردم حالا چطوری باید ازش استفاده کنم . بعد اینکه نصب کردم هم گزینه install از اون گوشه حذف نشد

هر مد همراه خودش یه فایل راهنما داره، اون رو مطالعه کنید. اگر نصب کنید نباید علامت install باشه ، اگر هست نصب نشده.

لینک ارسال

این قسمت رو فعال کردم تو صفحه اول جاش خالی شد ولی فروم ها به صورت کشیده جاشو پر نمی کنن چیکار کنم ؟

مشکل بعدی اینکه وقتی داخل انجمن ها میرم آدرس جایی که هستم رو بالا بر عکس نشون میده یعنی اینطوری به جای اینکه نشون بده انجمن -- زیر انجمن --- زیر زیر انجمن نشون میده زیر زیر انجمن -- زیر انجمن -- انجمن چطوری حل میشه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این قسمت رو فعال کردم تو صفحه اول جاش خالی شد ولی فروم ها به صورت کشیده جاشو پر نمی کنن چیکار کنم ؟

هوک Ad Code Sidebar رو هم غیر فعال کنید تا انجمن فیکس صفحه بشه.

مشکل بعدی اینکه وقتی داخل انجمن ها میرم آدرس جایی که هستم رو بالا بر عکس نشون میده یعنی اینطوری به جای اینکه نشون بده انجمن -- زیر انجمن --- زیر زیر انجمن نشون میده زیر زیر انجمن -- زیر انجمن -- انجمن چطوری حل میشه ؟

نسخه فیکس شدش رو بزودی ارایه می دیم :)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...