رفتن به مطلب

چگونگی ایجاد انجمن عضویت ویژه و تنظیمات اختصاصی آن [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

آقا وحید من یه سوال مهم و واجب دارم میخوام از شما بپرسم فقط عصبانی نشید :)

من میخوام تو سایتم یه انجمن بزنم برای کاربران ویژه که دسترسی به مطالب اون قسمت منوط به عضویت ویژه در سایت بشه بعد کاربری که مایل به عضو شدن هست وارد صفحه ای بشه که شرایط عضویت ویژه در اون قسمت توضیح داده شده و از کاربر میخواد که بایت دسترسی به این قسمت ماهیانه فلان تومان به حساب سایت واریز کنه و در صورت موافقت کاربر روی لینکی کلیک کنه که به صفحه واریز وجه بانک مورد نظر متصل بشه و وجه رو واریز کنه و بعد از واریز وجه به طور اتوماتیک به سایت من برگشته و عضویت ویژه اون کاربر فعال بشه ...

فکر کنم درخواستم خیلی سفارشی شد نه ؟! این قابلیت برام خیلی مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه مدی با این ویژگی پیدا نکردی می تونی بدی آقا وحید برات بنویسه!

یک راه حل ساده هم اینه که:

1- یک گروه کاربری تشکیل بدی و فقط اون گروه به اون انجمن دسترسی داشته باشه. که وقتی کاربر هزینه رو داد به صورت دستی گروهشو تغییر بدی X_X

2- برای پرداخت آنلاین هم قرار داد بستن با بانک ها یکم دردسر خودشو داره :( ولی می تونی از زرین پال یا... استفاده کنی :ph34r: از آنجایی که مدی زرین پال رو من برای IPB ندیدم باید یک صفحه جدا از IPB درست کنی برای پرداخت با زرین پال.

در کل راه حل رو حال کردی :dntknw: :D

این مد حتما برای خارجی ها هست. باید صبر کنیم تا بچه ها خودمون آستین بالا بزنن :x

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

ممنون از پاسختون این قابلیت رو من تو سایت www.softgozar.com دیدم چون خودم عضو ویژه اونجا هستم گفتم حتما مد ایرانیش وجود داره ...

:)

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال

برای اعضای ویژه از یک گروه کاربری خاص استفاده کنید

دسترسی بخش مورد نظر رو به فقط به این گروه اختصاص بدید

یک تاپیک اعلامیه ایجاد کنید که در همه ی فروم ها نمایش داده بشه و توی اون نحوه ی عضویت در گروه ویژه رو بنویسید

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون از پاسختون

میشه بگید چطور میشه اعلامیه ایجاد کرد که تو همه فروم ها نمایش داده بشه ؟

لینک ارسال

سلام.

یه هوکی هست که مخصوص اعضای ویژه هست.با این میتونید کاربران رو به اعضای ویژه ارتقا بدید.

http://forums.ipbfar...members-220zip/

برای دادن پیغام به همه کاربران یا گروهی خاص هم ازین هوک استفاده کنید که پایین یا بلای صفحه یه کادر قرمز رنگ به نمایش در میاد:

http://forums.ipbfar...sticky-message/

thumb-15e06810e11f6af940e4c8ca8a07105b-.png

• پسند 2
لینک ارسال

دو تا سيستم هست البته يكيش رو بايد از اول برنامه سازی كرد Subscription ، كه به صرفه نيست دوميش IP.Nexus هستش كه ميتونيد توش درگاه رو تعريف كنيد باز اين مدل هم نياز به برنامه نويس برای درگاه و هماهنگی با بانك هستش !

الان مدی كه آقا سعيد معرفی كردند VIP 2.2.0 اين مد بهترين مدلیه كه ميشه از اون استفاده كرد، چرا؟ به اين دليل كه در اين مد شما ميتونيد جدا از اينكه دستی بايد انتقال رو انجام بديد زمان انقضا گروه كاربری رو توش تعيين كنيد! البته مد های بالا كه گفتم تنظيمات فوق العاده ای دارند ولی با سيستم بانكی ما مشكل دارند در مورد Nexus مشكلی وجود نداره فقط ماژولش نوشته نشده.

الان مدل هايی كه مد نظر من هستش درگاه های بانك سامان و پاسارگاد هستش.

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...