رفتن به مطلب

مد IMDB [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من چون دارم یه سایت فیلم و سریال راه میندازم ، چون تعداد فیلم ها و سریال ها بالاس سخت میشه که خودم تک تک اونارو اطلاعاتشون رو وارد کنم.

برای همین نیاز به یه مد یا bbcode دارم که لینک IMDB رو بهش بدم و خودش اطلاعات فیلم و امتیازش رو توی یه جدول بنویسه و درج کنه.

آیا همچین چیزی تا حالا واسه IPB ساخته شده ؟

یا اگه ساخته نشده چطور میتونم سفارش بدم برام بسازن ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آره BBCODE اش يكی هست ، فقط نه كه من از پشت كوه اومدم (3.2 به 3.3) نميدونم الان بروز كرده طرف يا نه ، همينجا خبرت ميكنم

اين رو تست كن به نظر روی 3.3 هم بايد كار كنه : IMDB BBCode - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

• پسند 1
لینک ارسال

اره روی 3.3.3 کار میکنه منتها بدی که داره اینه که اولا خیلی بزرگه که اینو میشه درستش کرد ولی کل اون صفحه فیلم رو بصورت iframe میاره تو پست.

من میخوام مثلا خودش اتوماتیک یه جدول 3 در 2 درست کنه و اسم فیلم و امتیاز و کارگردانش رو بنویسه.(میدونم باید اختصاصی نوشته بشه منتها نمیدونم به کی بگم برام درست کنه :( )

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اره روی 3.3.3 کار میکنه منتها بدی که داره اینه که اولا خیلی بزرگه که اینو میشه درستش کرد ولی کل اون صفحه فیلم رو بصورت iframe میاره تو پست.

من میخوام مثلا خودش اتوماتیک یه جدول 3 در 2 درست کنه و اسم فیلم و امتیاز و کارگردانش رو بنویسه.(میدونم باید اختصاصی نوشته بشه منتها نمیدونم به کی بگم برام درست کنه :( )

به کاربر peplacebo پیغام بدید ( دیگر ادمین سایت ) بهشون سفارش بدید براتون اختصاصی طراحی می کنه :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...