رفتن به مطلب

نشان دادن آی پی در بالای پستها [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من چطور میتونم جلوی نمایش آی پی در بالای پستها رو بگیرم ؟

در ضمن من هر کلمه ای برای جستو تو سایت شما میزنم میگه نتیجه ای یافت نشد این مشکل تو سایت خودمم هست ممنون میشم علت رو توضیح بدید

:-?

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اون IP ها فقط برای مدیریت نمایش داده می شن، اگر می خواین که محدود کنید مد ipsfarsi.com/topic/10094-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-view-ip-address-permissions-32-110-32/ رو نصب کنید.

در ضمن من هر کلمه ای برای جستو تو سایت شما میزنم میگه نتیجه ای یافت نشد این مشکل تو سایت خودمم هست ممنون میشم علت رو توضیح بدید

سیستم جستجو IPB مثل سیستم گوگل نیست ( تمام انجمن ساز ها این طوری هستند ) . شما یک کلمه اگر وارد کنید نتیجه رو می بینید :) در ضمن این آموزش رو حتما مطالعه کنید :

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون از راهنمایتون ...

من میخوام از 3.2 به 3.3 اپگرید کنم اما میترسم همه چی بهم بریزه !! شما ضمانت میکنی بهم نریزه اقا وحید ؟! :(

در ضمن من تاپیکی که برای اپگرید نوشته شده پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این آموزش هست :

http://ipsfarsi.com/topic/47-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%82%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%82%d8%a8%d9%84%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-3/page__hl__%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7

فقط یادتون بمونه بعد از نصب زبان فارسی رو حذف کنید و نسخه جدید زبان فارسی برای ورژن جدید رو نصب کنید.

بعد از آپگرید قالبتون بهم می ریزه که باید نسخه جدید اون رو نصب کنید و مشکل دیگه ای ایشالله پیش نمی یاد :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...