رفتن به مطلب

توضیحاتی درباره تنظیماتی بعد نصب [حل شد]

poriya

ارسال‌های توصیه شده

4- Upload URL : این بخش آدرس فولدری رو معرفی می کنید به سیستم که فایل هایی که در انجمن به آپلود می شن اونجا برن ، تصیه اکید دارم حتما اینو عوض کنید تا بعدا با مشکل آپلود نشدن تصویر شخصی بر نخورید.

4- Upload form action domain : این بخش نیازی به پر کردن اون نیست . این گزینه برای سایت های خیلی بزرگ هست که تصاویر رودر جای دیگه ای آپلود کنن.

5- Path to 'upload' directory : این بخش فولدری رو معرفی می کنید به سیستم که فایل هایی که در انجمن به آپلود می شن اونجا برن.

* اگر شما مثلا آدرس بخش دریافت - انجمن پشتیبانی IPB فارسی رو دادید باید در اینجا محل اصلی اون فولدر که مثلا می شه /home/ipbfarsi/public_html/forums/files هست رو بدین.

میشه بیشتر در مورید این موارد توضیح بدید؟

Upload form action domain

میشه کاری کرد به جای اینکه به هاست اصلی بره از هاست دانلود برای اپلود فایل ها استفاده کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

4- Upload URL : این بخش آدرس فولدری رو معرفی می کنید به سیستم که فایل هایی که در انجمن به آپلود می شن اونجا برن ، تصیه اکید دارم حتما اینو عوض کنید تا بعدا با مشکل آپلود نشدن تصویر شخصی بر نخورید.

این پوشه ای هست که فایل های ضمیمه و فایل های آپلودی کاربران در اون آدرس قرار می گیره .

5- Path to 'upload' directory : این بخش فولدری رو معرفی می کنید به سیستم که فایل هایی که در انجمن به آپلود می شن اونجا برن.

این مسیر واقعی فایل ها هست فرقش با گزینه قبلی در اینه که این مسیر هست مثل public_html/upload ولی اون آدرس هست مثل ipbfarsi.ir/upload

4- Upload form action domain : این بخش نیازی به پر کردن اون نیست . این گزینه برای سایت های خیلی بزرگ هست که تصاویر رودر جای دیگه ای آپلود کنن.

این گزینه مخصوص کسانی هست که IPB رو روی سرور cluster نصب کردند. امکان ارسال فایل ها به هاست دانلود فقط برای IP.Gallery و IP.Downloads مقدور هست.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

عوضش کنیم چی بزاریم به جاش ؟

من عوضشم می کنم تصاویر شخصی لود نمیشه یعنی هاست رو که نگاه میکنم لود شده ولی نشون نمیده

البته یکی دوبار هم عوض کردم لود داخل پوشه ها رو که دیدم چیزی لود نشده بود.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

عوضش کنیم چی بزاریم به جاش ؟

اول یه پوشه ایجاد بکنید بعد اسم همون پوشه رو بگذارید . دقت کنید به کوچکی و بزرگی حساس هست . بعد که عوض کردید خودتون تصویرتون رو عوض کنید ببینید خطا می ده یا خیر:)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون آدرس رو توی Path to 'upload' directory هم وارد کنم ؟؟

آدرس فولدر رو باید بدید در قسمت Path ! ببینید شما توی URL ممکنه این رو بدید forum.test.com/upload ولی پوشه forum دقیقا کجا قرار داره اینجا : public_html/forum توی Upload path باید این آدرس رو بدید"public_html/forum/upload و در Url هم چنین آدرسی forum.test.com/upload .

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...