رفتن به مطلب

مشکل در نصب فارسی ساز [حل شد]

0777

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه خصوصا آقا وحید عزیز

من با نصب فارسی ساز مشکل دارم به این صورت که موقع آپلود و چه موقع این که میزنی از admin بخونه چه فشرده و xml نمیتونه IPB فایل رو import کنه به جاش یه صفحه سفید تحویل میده ورژن 3.3.2 هست لی رو لوکال تست می کنم درسته احساس می کنم مشکل از سرور هست میشه راهنمایی کنید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

راه حلش یه کمی طولانی هست ، و مشکل هم از سرور هست که خیلی از توابع php رو بسته !!! متاسفانه خیلی این مورد دیده می شه .

راه حلش رو توی این تاپیک گفتم :

عدم نمایش متن در پنل مدیریت و انجمن - پشتيبانی عمومی - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

اینم فایل های مورد نیاز :

Farsi 3.3.3.1.zip

• پسند 1
لینک ارسال

آقا همه ی مراحل مفهوم بود الا این که این زبان رو چطور بسازم ؟

گزینه ای وجود نداره فقط لینک هست!

یادم رفت بگم مشکلات مشابه رو هم داشتم با با تغییر و غیر فعال کردن js mini درست شد یه سریاش

ویرایش شده توسط MyBB
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از قسمت Manage Languages زبان انگلیسی رو شما Copy Language Pack رو انتخاب کن. بعدش اسمش رو ویرایش کن بگذار فارسی. حالا پوشه translate رو که ساختید گزینه Translate Externally رو برای این زبان جدید انتخاب کن، حالا اون فایل فشرده من رو محتویاتش رو با پوشه translate جایگزین کن ، حالا توی قسمت manage language بهتون پیغام میده که شما یه پکیج زبان دارید که به صورت خارجی داره ویرایش می شه، شما روی اون پیغام کلیک کن، بعدش تمام فایل ها رو Select کنید سپس روی Import بزنید و تمام. بعدش هم پیغام recache بهتون می ده که recache کنید که حتما بکنید

• پسند 1
لینک ارسال

توضیحات بسیار کامل و جامع بود مشکل حل شد

این بار از صفحه ی نمایش فیلم می گیرم تا کار رو برای بقیه دوستان راحت کنم متشکر

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...