رفتن به مطلب

IPB 3.3.3 منتشر شد

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

تو كف اون Nexus بودم، تازه متوجه شدم از كجا اومده !خوشبختانه اصل بود. راستی وحيد مواظب باش اون سايت چند تا افرادشون مشكل داشتند نميدونم شايد از IPS بودند دارند ستون 5می كار ميكنند، ديگه شما خودت مدرسی ديگه (سابقه ات رو ميگم)

خیالت راحت با احتیاط کامل هستم با Fake Identity >:)

من تو سيستم تست كردم باور كن من از ورژن 1 همين IPB استفاده كردم بگير تا الان (به جز 3.2 های اخير) برای اولين بار بود كه ديدم سيستم من رو مستقيم شوت كرد به قسمت upgrade . قبلا ها بايد ميرفتم تو قسمت Application ها اون قسمت روی update كليك ميكردم الان ديگه نه ، خودمونيما پيشرفته تر شده

این مورد توی 3.3 شد که سریع خودش تشخیص می ده :D .

Converter این نسخه واقعا از اون نسخه های خوبی هست که تا به حال وجود داشته دیگه مشکل بهم ریختن فارسی موقع تبدیل از VB یا phpbb دیگه نخواهیم داشت B-)

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من به راحتی به نسخه 3.3.3 بروز شدم کلی هم مد به همراه IP.Content داشتم تازه قالبم هم سفارشی بود ولی سه سوته بروز شدیم رفت ... <:-P

• پسند 4
لینک ارسال

من به راحتی به نسخه 3.3.3 بروز شدم کلی هم مد به همراه IP.Content داشتم تازه قالبم هم سفارشی بود ولی سه سوته بروز شدیم رفت ... <:-P

من قسمت bug tracker سايت IPS رو داشتم چك ميكردم ، موردی مثل اونها به پست ام نخورده يه چند تا باگ بود كه توی سايت فيكس شو دادند، در كل من هم مشكل پيدا نكردم. الان قسمت SEO رو روی سايت تست كردم خيلی بهتر شده الان كلمات كليدی بهتری در بالای صفحه چاپ ميشه.

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یک نکته: برای ما که نسخه ناله، به طور مستقیم میشه به روز رسانی کرد یا فوت و فن داره؟

نه هیچ فرقی نداره :)

• پسند 1
لینک ارسال

الان موردی رو كه باعث شده اين نسخه بيرون بياد رو تازه متوجه شدم !!

http://community.invisionpower.com/topic/363264-seo-rankings-flying-all-over-the-place-and-why-is-this/page__st__280#entry2272261

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...