رفتن به مطلب

IPB 3.3.3 منتشر شد

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

ممنونم از شما

دو نکته برای آپدیت به سیستم جدید لطفا بگید چطوری هست ؟

همچنین زبان فارسی آن را منتشر کنید اپگرید کنیم .

ممنونم

از شما اقا وحید عزیز

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

آموزش بروزرسانی در بخش آموزش های سایت هست که می تونید استفاده کنید.

هنوز نسخه 3.3.3 رو قرار ندادم ولی سعی می کنم تا فردا قرار بدم.

زبان فارسی هم همزمان میگذارم :)

• پسند 3
لینک ارسال

سوال:

من كه كلی مد واسه 3.3.2 نصب كردم ميتونم بروزرسانی كنم به 3.3.3 ؟ تم ها هم همينطور ؟ تنها اين نيست IP.Content رو هم همين طوريه؟ واسه batoto قصد دارم بروز كنم چون اون باگ داره داره اعصاب ام رو خورد ميكنه نميدونم بكنم مشكلی پيش مياد يا نه باز Backup هم چاره نيست ميخوام يه سايت رو سريع استارت بزنم مشكله من رو ميترسونه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من كه كلی مد واسه 3.3.2 نصب كردم ميتونم بروزرسانی كنم به 3.3.3 ؟

:D بله

تم ها هم همينطور ؟

بستگی داره تا چه حد قالبتون سفارشی شده باشه ، بعد از ارتقا باید از بخش Template Merge قالبتون رو ارتقا بدید.

تنها اين نيست IP.Content رو هم همين طوريه؟

فرقی نمی کنه

فقط بکاپ یادتون نره ، و اگر مدهایی که نصب کردید نسخه جدیدشون وجود دارند بعد از ارتقا نسخه جدیدشون رو نصب کنید :).

موفق باشید %%-

• پسند 3
لینک ارسال

خبرنامه وجود داره که این اخبار رو اطلاع رسانی کنید؟ من با دیدن این انجمن دارم کل سایت رو تغییر میدم و کوچ میکنم به IPS ;)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خبرنامه وجود داره که این اخبار رو اطلاع رسانی کنید؟ من با دیدن این انجمن دارم کل سایت رو تغییر میدم و کوچ میکنم به IPS ;)

شما می تونید در انجمن آخرین خبرها مشترک بشید ( دنبال کنید ) سپس از بخش اعلامیه ها در پنل کاربری خودتون اطلاع رسانی از طریق ایمیل رو انتخاب کنید :)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

روز به روز به طرفداران و اعضای IPB اضافه میشه :x

آقا این نسخه نال 3.3.3 کی میاد؟ :-?

نسخه اصل رو که خود بنده توی سایت های وارز و غیره گذاشتم، کمی طول می کشه ، ولی یک نسخه نال هست که اعتباری بهش نیست ، به نظرم صبر کنید تا نال FS بیاد احتمالا تا 72 ساعت دیگه یا زودتر منتشر می کنند.

• پسند 2
لینک ارسال

ممنونم از شما

دو نکته برای آپدیت به سیستم جدید لطفا بگید چطوری هست ؟

همچنین زبان فارسی آن را منتشر کنید اپگرید کنیم .

ممنونم

از شما اقا وحید عزیز

من تو سيستم تست كردم باور كن من از ورژن 1 همين IPB استفاده كردم بگير تا الان (به جز 3.2 های اخير) برای اولين بار بود كه ديدم سيستم من رو مستقيم شوت كرد به قسمت upgrade . قبلا ها بايد ميرفتم تو قسمت Application ها اون قسمت روی update كليك ميكردم الان ديگه نه ، خودمونيما پيشرفته تر شده

نسخه اصل رو که خود بنده توی سایت های وارز و غیره گذاشتم، کمی طول می کشه

تو كف اون Nexus بودم، تازه متوجه شدم از كجا اومده !خوشبختانه اصل بود. راستی وحيد مواظب باش اون سايت چند تا افرادشون مشكل داشتند نميدونم شايد از IPS بودند دارند ستون 5می كار ميكنند، ديگه شما خودت مدرسی ديگه (سابقه ات رو ميگم)

آقا این نسخه نال 3.3.3 کی میاد؟ :-?

اگه هاستت وارز يا همون Offshore هستش، همين الان بنصب مشكل نداری اگه نه كه به حرف آقا وحيد گوش كن :D

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...