رفتن به مطلب

هوک چیه ؟ اپلیکیشن چیه ؟ [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

لطفا به من بگید هوک چیه ؟ اپلیکیشن چیه ؟ مد چیه ؟!! شما یه فایل زیپ شده میذارید که تو اون چند تا فولدر و فایل و عکسه در حالی که تو قسمت اینستال هوک موقع ایمپورت کردن فقط یه فایل xml میخواد !!!! تو قسمت اپلیکیشن هم همینطوریه در حالی که شما یه فایل زیپ شده قرار میدید برای دانلود و دیگه اینکه وقتی هو ک نصب شد تنظیماتش کجاست ؟ چطور باید فعالش کرد تو پنل مدیریتی؟؟

:x

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

ثواب کردید اگر بخش آموزش های IPB رو مطالعه کنید :D

لینک ارسال

آقا وحید اون تاپیک جواب سوال منو نمیده من دوباره سوالم رو مطرح میکنم : شما یه فایل زیپ شده میذارید که تو اون چند تا فولدر و فایل و عکسه در حالی که تو قسمت اینستال هوک موقع ایمپورت کردن فقط یه فایل xml میخواد ... شما به من بگید من از یه فایل زیپ شده که توش چند تا فولدره کدومشون باید ایمپورت کنم ؟ موقع ایمپورت میگه یه فایل ایکس ام ال بده پس بقیه فایلها به چه درد میخورند لطفا کمی ابتدایی توضیح بدید من بگیرم :-?

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بستگی داره به اینکه چه مدی نصب کنید چون بعضی از مد ها اون پوشه ها مخصوص فایل راهنما هست. شما بگید کدوم مد تا کامل توضیح بدم :)

لینک ارسال

بستگی داره به اینکه چه مدی نصب کنید چون بعضی از مد ها اون پوشه ها مخصوص فایل راهنما هست. شما بگید کدوم مد تا کامل توضیح بدم :)

مثلا مد آخرین ارسالها که توش یه فایل پی اچ پی داره و سه تا فایل پی ان جی من چه جوری باید اینو نصب کنم :-?

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

محتویات درون پوشه upload رو اول باید به محلی که IPB نصبه بریزید. بعدش هوک رو نصب کنید. مد نصب شده.

کلا هر زمان پوشه ای همراه با مد دیدید که نوشته upload بدونید محتویات اون رو به محل نصب IPB باید بریزید.

لینک ارسال

محتویات درون پوشه کجای سایت باید آپلود بشه ؟ روت سایت ؟

شما محتویات فایل آخرین ارسالی ها رو باز کنید اصلا حاوی پوشه آپلود نیست !!! سه تا عکس هست با یه فایل پی اچ پی ... !!! اصلا فایل ایکس ام ال نداره !!!

خواهش میکنم یه آموزش تمیز و شسته رفته همراه با عکس بذارید که جواب سوال کاربران دیگه هم باشه الان من فایلها مدها رو هر کدوم رو که واسه دریافت گذاشتید باز میکنم هر یک حاوی انواعی از فایلهای مختلفه یعنی هیچ استانداردی برای فایلهای درون پوشه مدها نیست ...نداره خواهش میکنم فایلها رو قبل از لینک کردن چک کنید اگر قراره عکسها توی پوشه آپلود باشه همه رو تو اون پوشه قرار بدید و بگید دقیقا کجای سایت باید این عکسها آپلود بشه همچنین فایل ایکس ام ال دقیقا کجای سایت تو سی پنل باید آپلود بشه ...

الن من وقتی با اکانت کاربری وارد انجمن خودم میشم اجازه ارسال مطلب جدید وجود نداره اما وقتی یه مهمان وارد میشه اجازه ارسال موضوع جدید رو داره !! لطفا بگید من این تنظیم رو کجا میتونم تغییر بدم .

با تشکر تشکر تشکر تشکر ...

:)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام به شما

شما محتویات فایل آخرین ارسالی ها رو باز کنید اصلا حاوی پوشه آپلود نیست !!! سه تا عکس هست با یه فایل پی اچ پی ... !!! اصلا فایل ایکس ام ال نداره !!!

خوب شما خیلی کلی گفتید من هم با 5 تا مد دیگه ای که آخرین ارسالی ها اسمشون هستند شما هم که نگفتید کدوم من هم یکی رو که پرکاربرد بود توضیح دادم شما باید دقیق می گفتید :) اون توضیحی که به شما دادم مال مد SOS بود .

خواهش میکنم یه آموزش تمیز و شسته رفته همراه با عکس بذارید که جواب سوال کاربران دیگه هم باشه

آخه واقعا نیاز به آموزش خاصی نیست. من دقیقا توی اونجا ذکر کردم که :

پس از اینکه فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کردید . تمامی فایل ها را در جایی که انجمن خود را نصب کرده اید انتقال دهید.

الان به ساده ترین وضع ممکن گفتم که هر چی فایل هست به جایی که انجمن رو دارید بریزید. تا اینجا درست و به فارسی سلیس :)

حالا شما می خواید که توی سایت تون نمایش بدید. کافیه این کد رو توی یه جایی از صفحه بگذارید :

<iframe border="0" height="325" scrolling="no" src="http://site-shoma.ir/latest-posts.php" width="100%"></iframe>

مثلا وردپرس دارید از طریق ابزارک کد این رو بگذارید، نیوک دارید از طریق بلوک ها و به همین منوال .

الان من فایلها مدها رو هر کدوم رو که واسه دریافت گذاشتید باز میکنم هر یک حاوی انواعی از فایلهای مختلفه یعنی هیچ استانداردی برای فایلهای درون پوشه مدها نیست ...نداره خواهش میکنم فایلها رو قبل از لینک کردن چک کنید اگر قراره عکسها توی پوشه آپلود باشه همه رو تو اون پوشه قرار بدید و بگید دقیقا کجای سایت باید این عکسها آپلود بشه همچنین فایل ایکس ام ال دقیقا کجای سایت تو سی پنل باید آپلود بشه ...

دارای استاندارد هستند اگر نباشن که غیرقابل استفاده می شن، شما تازه وارد این مبحث شدید دچار کمی سردرگمی شدید .

به این دلیل می گم دچار سر درگمی ، که ما مد به اون هایی می گیم که درون IPB نصب می شن الان اینی که شما میخواید استفاده کنید یه اسکریپت هست یه تیکه کد .

الن من وقتی با اکانت کاربری وارد انجمن خودم میشم اجازه ارسال مطلب جدید وجود نداره اما وقتی یه مهمان وارد میشه اجازه ارسال موضوع جدید رو داره !! لطفا بگید من این تنظیم رو کجا میتونم تغییر بدم .

شما خودتون هم باید همت کنید ، شما توی پنل مدیریت وقتی انجمن می سازید دیدید نوشته Permission . خوب اونجا مخصوص تعیین سطح دسترسی هست که کدوم گروه کاربری چه کاری می تونه بکنه. شما هر تیکی که بزنید به اون گروه کاربری قابلیت می دید ولی اگر زمانی که انجمن می ساختید همین طوری Next زده باشید و اهمیت نداده باشید این جور مشکلات پیش میاد :) .

موفق باشید @};-

لینک ارسال

آقا وحید من تو قسمت فروم پرمیشن همه انجمنها و ساب انجمنها رو دسترسی فول دادم یعنی تیک همه اینها رو زدم اما هنوز مشکل پابرجاست Show Forum Read Topics Reply Topics Start Topics Upload Download

من تیک همه گزینه های بالا رو زدم اما تغییری حاصل نمیشه امشب هم من باید یه مطلب مهمی بذارم تو انجمن که اوضاع هم اینجوریه نمیدونم فردا جواب این استاد زبون نفهمم رو چی بدم !

آقا وحید گل پیداش کردم درست شد دستت درد نکنه ولی در مورد مدها هنوز مشکل دارم و سعی میکنم هر مدی که بخوام نصب کنم ازتون راهنمایی بگیرم

خیلی آقایی :x

ویرایش شده توسط Mr Cyborg
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آدرس انجمن تون رو بدید .

یه عکس هم از صفحه تنظیمات یک انجمنی که دچار مشکل هستید بگذارید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...