رفتن به مطلب

چند مشکل [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

من تازه ibp نصب کردم و ورژنی که نصب کردم هم 3.3 هست ولی با چند تا مشکل برخوردم که نتونستم حلشون کنم

1- تو صفحه اول با ایت که Display right to left? رو yes زدم ولی باز تو صفحه اول اون بالا آخرین ارسال های انجمن، قسمت ورود، سمت راست و نوشته forum و members سمت چپ هست.

2- عکس و مشخصات ارسال کننده تاپیک در سمت چپ نمایش داده می شه هر کاری کردم و روی 4 تا قالب امتحان کردم فرقی نکرد.

3- هر از چند گاهی یه پنجره pop-up می آد و می خواد به آدرس 10.10.34.34 بره که فیلتره

من قالب های uniform , Baisik و velvet رو امتحان کردم و تو همشون این مشکلات وجود داشت.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

امید وارم زبان فارسی رو که نصب کردی بعد راست به چپش کردی به عنوان زبان پیش فرض هم تنظیم کرده باشی :ph34r:

در مورد بند 3 منم همین مشکل رو دارم، البته زیاد نیست ;)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

1- تو صفحه اول با ایت که Display right to left? رو yes زدم ولی باز تو صفحه اول اون بالا آخرین ارسال های انجمن، قسمت ورود، سمت راست و نوشته forum و members سمت چپ هست.

2- عکس و مشخصات ارسال کننده تاپیک در سمت چپ نمایش داده می شه هر کاری کردم و روی 4 تا قالب امتحان کردم فرقی نکرد.

اگر در قسمت Languages در تنظیمات زبان فارسی Display Right to LEFT رو روی YES قرار داده باشید باید کلا انجمن راست به چپ شده باشه حتی اون قسمت آواتار، اگر روی چند تا قالب تست کردید حتما این گزینه مشکل داره و همین طور چک کنید فایل ipb_rtl.css در public/style_css موجود باشه.

در مورد اون سه قسمت اسم، خود App های اصلی هست که به زبان فارسی ربطی نداره . قبلا گفتم سرچ کنید.

3- هر از چند گاهی یه پنجره pop-up می آد و می خواد به آدرس 10.10.34.34 بره که فیلتره

من قالب های uniform , Baisik و velvet رو امتحان کردم و تو همشون این مشکلات وجود داشت.

از مدیریت قسمت Share Links گزینه Facebook و Twitter رو Disable کنید .

موفق باشید %%-

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...