رفتن به مطلب

انواع انجمن [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

لطفا در مورد نوع انجمن های زیر یک توضیح بدهید. :>

1- Standard forum

2- Treat as a category

3- Redirect forum

با تشکر :x

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

1- Standard forum

یک انجمن استاندارد و معمولی هست که قابلیت ارسال در اون وجود داره

2- Treat as a category

انجمنی است که فقط به عنوان یک بخش هست و قابلیت ارسال تاپیک و پست در اون نیست و معمولا برای این هست که درون خودش زیر انجمن ها رو داشته باشه .

3- Redirect forum

در اصل انجمن نیست و کاربر در زمانی که روی این انجمن کلیک می کنه به لینکی که شما براش تعیین کنید کاربر رو هدایت می کنه.

موفق باشید :)

• پسند 3
لینک ارسال

ممنون از توضیح خوبتون

حال اگر بخواهیم انجمنی داشته باشیم که در یک زیر مجموعه در صفحه اول باشه و در اون به طور مستقیم پست قرار بدهند.( یعنی تاپیک ایجاد نکنن.) باید چه کرد؟

امید وارم منظورم رو فهمیده باشین

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

امید وارم منظورم رو فهمیده باشین

:D نفهمیدم راستش :D

اگر بخوان پست بدن و تاپیک ایجاد نکنند، شما اول باید یه تاپیکی داشته باشید که بتونن توش پست بدن، حکم اینو داره که تا آب نباشه که نمی شه شنا کرد :).

شما سطح دسترسی انجمن رو می تونید بزارید که فقط گروه کاربری مورد نظرتون ، قابلیت پست دادن داشته باشه و امکان ایجاد تاپیک نداشته باشه ، کاری که من امروز مجبور شدم برای بخش آخرین اخبار انجام بدم. منظورتون چنین چیزی هست ؟

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

می دونم یکم سخت گفتم، شایدم از پایه اشتباه گفتم. فکر کنم با مثال پیش بریم بهتر باشه :))

یک سر به انجمن من برو، می خواهم وقتی کسی رفت به انجمن "بحث آزاد" همون جا به طور مستقیم نظرات و حرفشو بزنه. الان باید یک تاپیک بزنه بعد یک عنوان بده و بعد نظرشو بگه، اینجوری انجمن "بحث آزاد" چند تیکه با چندین عنوان (بحث های مختلف) میشه. که من اینو نمی خوام. :-?

امیدوارم کمی راحت تر گفته باشم :x

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

می دونم یکم سخت گفتم، شایدم از پایه اشتباه گفتم. فکر کنم با مثال پیش بریم بهتر باشه :))

یک سر به انجمن من برو، می خواهم وقتی کسی رفت به انجمن "بحث آزاد" همون جا به طور مستقیم نظرات و حرفشو بزنه. الان باید یک تاپیک بزنه بعد یک عنوان بده و بعد نظرشو بگه، اینجوری انجمن "بحث آزاد" چند تیکه با چندین عنوان (بحث های مختلف) میشه. که من اینو نمی خوام. :-?

امیدوارم کمی راحت تر گفته باشم :x

خوب همچین چیزی که شما می خواید نمی شه ، یعنی توی هیچ انجمن سازی نمی شه چون ساختار کلیه انجمن ساز ها این طوریه، مگر اینکه مدی در این رابطه نوشته بشه.

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...