رفتن به مطلب

باگ های این ورژن لطفا مسئولان ببینند! [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز من داشتم انجمنمو با برنامه acunetix چک می کردم از نظر باگ ها متوجه چند تا باگ شدم اگر مدیران و دوستان بگن که اینا چه باگ هایی هست و طریقه رفع ش چه جوریه ممنون می شم!

عکس ها رو میزارم ببینید.

6jlb60b8x46luwlcwpx.jpg

خب این از باگ اول که مهم تره و یه هکر اگر یکم کد نویسی با xml و perl بلد باشه کار سایت تمومه لطفا دوستان کمک کنن.

lfx15xx4hhnv46oojzm.jpg

خب این باگ دوم هم که می دونم چی میگه یعنی باید پوشه ادمین و پابلیک اسم هاش عوض بشه اما اگه اینا عوض بشن باید تو فایل های مختلف هم عوض کنی ولی من نمی دونم تو کدوم فایل ها باید عوض کنم

لطفا دوستان کمک کنن!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

بعضی از باگ ها سرور ساید هستند و بعضی دیگه کلاینت ساید.

حالا در مورد اول :

این مورد مربوط می شه به تنظیمات php که چه طوری config شده ! اگر که درست تنظیم شده باشه مشکلی نیست . این مشکل رو شما باید با مسئول سرورتون هماهنگ کنید تا درست کنند ربطی به IPB نداره :)

در مورد دوم :

توضیحات رو خودتون خوندید :) ؟!

یک مثال می زنم سایت wordpress.com بالای میلیون وبلاگ ساپورت می کنه و این موردی که شما ذکر کردید باید کل چهار ستون wordpress.com بلرزه :D

دقت کنید توی توضیحات نوشته هکر می تونه با سازوکار سیستم شما آشنا بشه ، وقتی یک سیستمی به صورت public عرضه می شه فرقی نمی کنه این مورد !

ولی واسه تغییرش ما در بخش آموزش ها ، آموزشی وجود داره که این امکان رو به شما می ده و در قسمت Security Center در مدیریت IPB هم بهتون گوشزد می کنه این عمل رو!

در کل تمام این چیزهایی که فرمودید گزینه اول باگ مرتبط با سرور هست نه IPB و دومین مورد هم اصلا باگ نیست :)

موفق باشید %%-

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...