رفتن به مطلب

آپگرید به 3.3 [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.چطوری من از ورژن 3.2 به ورژن 3.3 آپگرید کنم؟

توی یه آموزش گفته بودین همه فایل ها رو حذف کنیم!

پس تکلیف عکس های گروه های کاربری,مد ها و قالب ها و.... چی میشه؟

در ضمن چطوری میشه یه قالب رو با 3.3 هماهنگ کرد؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

من توی اون آموزش نوشته بودم همه فایل ها و پوشه ها به جز دو تا پوشه رو حذف نکنید .

شما برای بروزرسانی کافیه فایل های جدید رو جایگزین فایل های کنونی خودتون بکنید به جز فایل conf_global.php .

بعدش هم به ادرس admin/upgrade می رید و تمام :) !

• پسند 2
لینک ارسال

اقا من همه فایل ها رو به جز اون دوتا پاک کردم!

بعد اپگرید که شد این ارور ها میاد

Strict Standards: Declaration of shamsiDate::getDate() should be compatible with that of class_localization::getDate() in /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php on line 989

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php:989) in /home/livegrap/public_html/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php:989) in /home/livegrap/public_html/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php:989) in /home/livegrap/public_html/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php:989) in /home/livegrap/public_html/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php:989) in /home/livegrap/public_html/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

Strict Standards: Declaration of shamsiDate::getDate() should be compatible with that of class_localization::getDate() in /home/livegrap/public_html/forum/hooks/shamsiDate_0bae8aa95652a85354f024be645bedca.php on line 989

نسخه جدید تاریخ شمسی رو دریافت کنید.

recache کنید و زبان نسخه 3.3 رو نصب کنید :)

لینک ارسال

آقا recache چطوریه؟

تاریخ شمسی رو نصب کردم.اما باز این ارور میاد

Warning: require_once(/home/livegrap/public_html/forum/public//style_images/velvet/_php/loader.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/livegrap/public_html/forum/cache/skin_cache/cacheid_5/skin_global.php on line 98

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/livegrap/public_html/forum/public//style_images/velvet/_php/loader.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/livegrap/public_html/forum/ips_kernel/') in /home/livegrap/public_html/forum/cache/skin_cache/cacheid_5/skin_global.php on line 98

ویرایش شده توسط RezaPro
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از قسمت Template Tools باید اینکار رو بکنید و همین طور قالب مخصوص ورژن خودتون رو نصب کنید و به صورت پیش فرض در بیارید :)

لینک ارسال

از قسمت Template Tools باید اینکار رو بکنید و همین طور قالب مخصوص ورژن خودتون رو نصب کنید و به صورت پیش فرض در بیارید :)

اقا اصلا نمیشه وارد کنترل پنل مدیر شد.کسی بلده درست کنه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اقا اصلا نمیشه وارد کنترل پنل مدیر شد.کسی بلده درست کنه؟

الان می گه چنین شاخه ای وجود نداره :

No such file or directory in /home/livegrap/public_html/forum/cache/skin_cache/cacheid_9/skin_global.php on line 98

توی صفحه مدیریت هم همین پیغام ها می یاد که نمی تونید وارد شید ؟

لینک ارسال

این ارور میاد

Warning: require_once(/home/livegrap/public_html/forum/public//style_images/imagesvelvetRTL_/_php/loader.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/livegrap/public_html/forum/cache/skin_cache/cacheid_9/skin_global.php on line 98

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/livegrap/public_html/forum/public//style_images/imagesvelvetRTL_/_php/loader.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/livegrap/public_html/forum/ips_kernel/') in /home/livegrap/public_html/forum/cache/skin_cache/cacheid_9/skin_global.php on line 98

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...