رفتن به مطلب

کدام ورژن رو پیشنهاد میدید؟ [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

دوستان به نظر ورژن 3.3.2 کمی مورد داره... شما ورژن 3.2.3 رو پیشنهاد میدید یا اینکه این ورژن اونقدر بهتر هست که اولویت داشته باشه؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در مورد 3.3.2 چه مشکلی وجود داره ؟

در کل روند کاری در سیستم IPB این بوده که همیشه نسخه جدید بهتر بوده ، و تا الان همین روند ادامه پیدا کرده چون ارتقا ها در هر نسخه مخصوصا توی نسخه 3.3 که زیرپوستی اینقدر بوده که شرکت IPS گفته که به خودشون افتخار می کنن بابت این نسخه.

این مورد اصلا اشتباه هست که از نسخه قدیمی چیزی استفاده کنید مگر اینکه نسخه جدید اشتباهات فاجعه باری برای شما داشته باشه. ولی واقعا به شما می گم که نسخه 3.3 استفاده کنید. الان تمام مد سازان و قالب سازان روی 3.3 کار می کنند نه دیگه روی 3.2 چون دلیلی نداره روی چیزی کار کنند که نسخه جدیدش بهتر از اون هست.

انشالله لینک های بالا هم زمانی که برای نسخه جدید قالب فارسی گذاشتیم تغییر خواهیم داد.:)

• پسند 1
لینک ارسال

خوب اینو زمانی که داشتم ارسال میکردم وحید جان زودتر ارسال کرد و ندیدم پیغامشو ولی اینم پاسخ ارسالی من:

شما با ورژن 3.3.2 با مشکل مواجه شدید؟ کدوم قسمتش براتون درست کارنکرد؟

من پیشنهاد میدم از نسخه ی 3.2.3 استفاده نکنید چون بعضی از امکانات و برنامه های جدید این انجمن ساز بر روی اون قابل نصب یا اجرا نیست و فقط تو ورژن 3.3 نصب میشه.من که با این ورژن تاکنون به مشکل نخوردم ولی اگه مشکل دارید با این ورژن از ورژن 3.3.1 استفاده کنید.

• پسند 2
لینک ارسال

چون میخوام برای جایی کاری ارائه بدم که خیلی روی امنیت و باگ ها حساس هستند الان از vB استفاده میکنند

میخوام کار از محکم کاری عیب نکنه!!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

چون میخوام برای جایی کاری ارائه بدم که خیلی روی امنیت و باگ ها حساس هستند الان از vB استفاده میکنند

میخوام کار از محکم کاری عیب نکنه!!!

خوب اگر از نسخه قدیمی استفاده کنید اشتباه فاحشی کردید چون وقتی توی نسخه جدید Bug ها Fix می شن همون باگ ها توی نسخه های قبلی هستند اصلا استفاده از اون سیستم منطقی نیست. در ضمن برای نسخه 3.3 باگ امنیتی تا الان وجود نداره !

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...