رفتن به مطلب

سوالاتی درمورد گالری [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

1.من گالری رو نصب کردم نمیشه توش عکس بذارم یعنی ماکسیمم حجمی که واسه آپلود هست 0 bytes هست میخوام حجم پیوست ها یا همون عکس ها رو تغییر بدم.

2.watermark چیه؟

3.میخوام فرمتهایی که قابل آپلود هستند رو واسه فایل پیوست تو گالری رو هم دستکاری کنم ، چیکار باید بکنم؟

کسی میتونه کمکم کنه؟

من که هرچی تو کنترل پنل سایتم گشتم جایی رو پیدا نکردم که بتونه جواب این سوالهامو بده! :-??

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

1.من گالری رو نصب کردم نمیشه توش عکس بذارم یعنی ماکسیمم حجمی که واسه آپلود هست 0 bytes هست میخوام حجم پیوست ها یا همون عکس ها رو تغییر بدم.

از قسمت تنظیمات گروه کاربری می تونید تغییر بدید :)

2.watermark چیه؟

روی عکس می تونید نوشته ای بگذارید مثلا اسم سایت تون . این عمل رو water mark کردن می گن :)

3.میخوام فرمتهایی که قابل آپلود هستند رو واسه فایل پیوست تو گالری رو هم دستکاری کنم ، چیکار باید بکنم؟

توی تنظیمات اصلی برنامه هست دقت بفرمایید پیدا می کنید .

موفق باشید %%-

• پسند 2
لینک ارسال

من قراره روی اين كار كنم، خدا رو شكر كن كه اين ورژن جديده كلی مشكلات راستچينش حل شده ورژن های‌ قبلی دهنم رو سرويس كرد !

برای تنظيم ميزان حجم آپلود بايد به اين قسمت بری

Admincp > Members > Member Groups > Manage Member Groups

اينجا گروهی كه ميخوای رو انتخاب كن بعد برو به سربرگ "گالری" اونجا قسمت هاش مشخص هستش ، من مال خودم رو unlimited گذاشتم.

قسمت واترمارك رو وحيد ذكر كردند، واسه اينكه بتونی عكس رو بذاری بايد آدرس دقيقشو لينكشو بذاری اونجا يا اينكه فقط به صورت متنی بنويسی كه كپی رايت خودته، البته من فارسی رو توش امتحان نكردم....

خود سيستم گالری فرمت هایی رو كه ميتونه نمايش بده رو داره دقيقا ميخوای داخلش نمايش داده بشه يه نه از فاكتور ديگه ای ميخوای استفاده بكنه ؟

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام

از قسمت تنظیمات گروه کاربری می تونید تغییر بدید :)

روی عکس می تونید نوشته ای بگذارید مثلا اسم سایت تون . این عمل رو water mark کردن می گن :)

توی تنظیمات اصلی برنامه هست دقت بفرمایید پیدا می کنید .

موفق باشید %%-

حالا این watermark رو اگه بخوام فعال کنم چطوریه؟ :dntknw:

میشه توضیح بدین؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فقط کافیه یه عبارت توی اون فیلد بزنید مثلا www.ipbfarsi.ir بعدش زیر تمام عکس ها این نوشته ظاهر می شه :) چیز خاصی نداره .

• پسند 1
لینک ارسال

فقط کافیه یه عبارت توی اون فیلد بزنید مثلا www.ipbfarsi.ir بعدش زیر تمام عکس ها این نوشته ظاهر می شه :) چیز خاصی نداره .

من که هر کاری کردم کار نمی کنه!!! :-S

هم تنظیمات اصلی رو درست کردم و هم تنظیمات آلبوم ها رو...

تو فیلد مربوط به watermark در تنظیمات اصلی گالری ( فیلد Full path to watermark image ) هم آدرس سایت رو زدم و هم آدرس عکسی رو زدم اما کار نکرد.!

موندم دیگه چه مشکلی داره اگه میدونید راهنماییم کنید.

ممنونم...

لینک ارسال

خود سيستم گالری فرمت هایی رو كه ميتونه نمايش بده رو داره دقيقا ميخوای داخلش نمايش داده بشه يه نه از فاكتور ديگه ای ميخوای استفاده بكنه ؟

ممنون

میخوام کلا فرمت های دیگه هم واسه آپلود و هم واسه نمایش اضافه کنم ، چی کار باید بکنم؟

راستی این ورژن 4.2.1 گالری بخش آمارش و ستون مرتب سازی در بعضی جاهاش راست چین نیست ها ...

لینک ارسال

برای Watermark هم شما فايل تون رو آپلود كرديد نشد ؟

اون راستچين بودن مشكل از پوسته است

فرمت چی ميخواهيد ارسال كنيد؟

• پسند 1
لینک ارسال

برای Watermark هم شما فايل تون رو آپلود كرديد نشد ؟

اون راستچين بودن مشكل از پوسته است

فرمت چی ميخواهيد ارسال كنيد؟

هیچی آقا الان مشکل فرمت ها حل شد.

عکس watermark رو هم آپلود کردم آدرس محل عکس رو داخل تنظیمات Full path to watermark image ست کردم همین طور باید باشه؟

لطفا راهنماییم کنید

راستی چطور باید قسمت آمار رو راست چین کنم؟

ویرایش شده توسط takexpert
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...