رفتن به مطلب

چند تا مشکل باهم لطفا کمک کنید! [حل شد]

dark dragon

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من ورژن 3.2.3 رو نصب کردم خیلی عالی اومد(با فایرفاکس) ولی با اپرا و کروم و IE نیومد یعنی قالب بهم ریخته بود به چند تا از دوستام هم گفتم تست کنن گفتن برا اون ها هم بهم ریخته بوده. والا دیگه عقلم به جایی قد نمیده برا خودم با فایرفاکس درسته!!!!! ولی برا بقیه نه!!!!!

ممنون میشم کمکم کنید!!!!

درضمن یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که sudden attack-rank رو که آقای نامنی گذاشتن رو بلد نیستم نصب کنم جایی هم آموزش ندادن لطفا کمک کنین دوستان!!!!!!!!!1

اینم آدرس سایتم!

گیم راجرز | بزرگترین مرجع گیم در ایران

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در بخش مدیریت کافیه minify css & java رو روی NO قرار بدید. البته کلا روی فایرفاکس هم درست نشون داده نمی شه !

درضمن یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که sudden attack-rank رو که آقای نامنی گذاشتن رو بلد نیستم نصب کنم جایی هم آموزش ندادن لطفا کمک کنین دوستان!!!!

اول تصاویر رو هم در پوشه public/style_extra/team_icons/ آپلود کنید. در بخش مدیریت Members سپس Member Ranks برید. حالا در باکس پایین که نوشته Rank Title یه عنوان بدید مثلا استوار سروان و ... و Minimum number of posts needed رقم مورد نظر خودتون رو برای پست ها وارد کنید که فرد بعد از این تعداد پست این درجه بهش اختصاص داده می شه . در قسمت Number of pips هم فقط اسم تصویر با پسوندش رو قرار بدید .

موفق باشید %%-

لینک ارسال

لطف می کنید بگید minify css & java کجای مدیریت قرار داره!

در ضمن با تشکر از شما sudden attack ها درست شد ممنون فقط من یاد ندارم که اون ها چه درجه هایی ان! :)) ولی کلا ممنون!

ویرایش شده توسط dark dragon
  • پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

لطف می کنید بگید minify css & java کجای مدیریت قرار داره!

در ضمن با تشکر از شما sudden attack ها درست شد ممنون فقط من یاد ندارم که اون ها چه درجه هایی ان! :)) ولی کلا ممنون!

Minify در این قسمت هست : System Settings > System > General Configuration

در این جور مواقع که نمی دونید تنظیمی کجا قرار داره ، سیستم IPB یه امکان خاصی برای شما تهیه کرده ، مثلا شما نمی دونید این minify کجاست کافیه در نوار جستجو ایجکس ( LIve Ajax Search ) که در نوار بالای مدیریت سمت راست هست کلمه رو بزنید در همون لحظه تنظیمات مرتبط رو نشونتون می ده :)

موفق باشید %%-

لینک ارسال

سلام دوست عزیز یه سوال دیگه دارم!

می خوام بدونم نمیشه عکس های قالب رو عوض کرد. یه جا خوندم شما گفته بودین عکس ها رو در قالب xml اوردن می خواستم بدونم راهی هست که عکس ها رو عوض کرد؟؟؟

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام دوست عزیز یه سوال دیگه دارم!

می خوام بدونم نمیشه عکس های قالب رو عوض کرد. یه جا خوندم شما گفته بودین عکس ها رو در قالب xml اوردن می خواستم بدونم راهی هست که عکس ها رو عوض کرد؟؟؟

ممنون

کاملا ، بعد از ایمپورت کردن تصاویر در پوشه public/style_images/ در پوشه ای با نام قالب تون قابل دسترسی در پسوند های عمومی تصاویر هست :) که می تونید تغییر بدید.

لینک ارسال

مرسی ممنون اینم جواب داد واقعا نمی دونم چی بگم IPB بهترین انجمن ساز دنیاست من قبل از این Mybb ,Vbulletin,xenforo رو امتحان کرده بودم هیچ کدوم به خوبی IPB نبودن واقعا خوش حالم!

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...