رفتن به مطلب

کادر ثبت نام و ارسال موضوع جدید [حل شد]

RezaPro

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.چطوری وقتی یک مهمان میاد توی انجمن بغل سایت یک کادر ایجاد بشه و به کاربر بگه که باید ثبت نام بکنه.

دوم این که چطوری در تاپیک یک دکمه ارسال موضوع جدید ایجاد کنم تا کاربر مجبور نباشه برای ارسال موضوع به انجمن برگرده؟

و این که اون کادر آخرین تاپیک های ایجاد شده رو نمیشه حذف کرد و مثل همین سایت یه بخش بن نام آخرین ارسالی ها در بالای سایت ایجاد کرد؟

ممنون

ویرایش شده توسط RezaPro
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

چطوری وقتی یک مهمان میاد توی انجمن بغل سایت یک کادر ایجاد بشه و به کاربر بگه که باید ثبت نام بکنه.

دوم این که چطوری در تاپیک یک دکمه ارسال موضوع جدید ایجاد کنم تا کاربر مجبور نباشه برای ارسال موضوع به انجمن برگرده؟

و این که اون کادر آخرین تاپیک های ایجاد شده رو نمیشه حذف کرد و مثل همین سایت یه بخش بن نام آخرین ارسالی ها در بالای سایت ایجاد کرد؟

توی اینجا ، اون هوکی رو که آخرین ارسال ها رو نشون می ده غیرفعال کردیم به جاش از یه مدی برای نمایش آخرین ارسال ها استفاده کردیم :)

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام

دانلود || [VN32] Sticky Message|| 3.2 - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

(SOS32) _'Start New Topic_' Button on Topic View 1.0.0 - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

توی اینجا ، اون هوکی رو که آخرین ارسال ها رو نشون می ده غیرفعال کردیم به جاش از یه مدی برای نمایش آخرین ارسال ها استفاده کردیم :)

خب اون مد چیه؟!

لینک ارسال

ممنون.من اون هوک رو غیر فعال و این هوکی رو که دادین رو نصب کردم.حالا میخوام عرض قالب مثل قالب شما زیاد بشه.چون سمت چپ خالی هست.چه کنم؟

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون.من اون هوک رو غیر فعال و این هوکی رو که دادین رو نصب کردم.حالا میخوام عرض قالب مثل قالب شما زیاد بشه.چون سمت چپ خالی هست.چه کنم؟

ممنون

نمی دونم کجای قالب رو تغییر دادید ولی این خالی بودن مشکلش از تغییر در قالب هست و ربطی به خود قالب اصلی نداره .

لینک ارسال

نمی دونم کجای قالب رو تغییر دادید ولی این خالی بودن مشکلش از تغییر در قالب هست و ربطی به خود قالب اصلی نداره .

تغییری در قالب ایجاد نشده!

من مخیوام عرض محتوای قالب مثل منو های انجمن و آمار انجمن و ... زیاد بشه و قالب یک تیکه باشه.مثل مال شما!

لینک ارسال

من نسخه اصلی قالب شما رو هم نصب کردم و این مشکل رو داشت!

-----------------------------------------------------------------

کنار انجمن این علامت ضربدر هست که وقتی میزنی قالب یک تیکه و عرضش زیاد میشه!

post-180-0-87768800-1337846428_thumb.jpg

ویرایش شده توسط RezaPro
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

قالب رو شما یکبار روی یک انجمن تازه نصب شده نصب کنید ( منظورم توی لوکال هست به طور مثال ) ، اگر این مشکل رو نداشت که نداره اشکال از تنظیمات انجمن هست.

برای اینکه تمام صفحه انجمن نشون داده بشه شما باید تمامی هوک هایی که در sidebar انجمن نمایش داده می شند رو غیر فعال کنید. یکبار به طور کلی غیر فعال کنید و نتیجه رو ببینید. اون علامت زمانی می یاد که یکی از هوک ها فعال هست.

الان همون طور که می بینید اینجا چنین مشکلی نیست چون تمامی هوک هایی که در کنار نمایش داده می شن غیر فعال شدن.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...