رفتن به مطلب

بستن عضویت برای مهمانها [حل شد]

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من یه فروم خصوصی دارم که نمیخام کسی بتونه توی اون عضو بشه و یا حتی گزینه عضویت رو ببینه.فقط میخام امکانی رو بذارم که یک نفر که این اختیار رو بهش دادم بتونه یه سری افراد رو ثبت نام کنه.

برای این کار باید به چه صورت عمل کنم؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در System Setting بخش Security and Privacy قسمت Disable new registrations رو روی DISABLE ALL قرار بدید.

موفق باشید %%-

لینک ارسال

ممنون آقا وحید.

با این روش که شما فرمودید ثبت نام به روی همه بسته میشه ولی اگه دقت کنید تو پست اول گفتم من میخام به روی همه به جز یه نفر یا یه گروه بسته بشه اما اون نفر یا گروه بتونن بقیه رو ثبت نام کنه.منظورم واضحه؟اون فرد در واقع مجوز اینو داره که یه سری از دوستاش یا هر کسی که بخواد یه پروفایل براش تشکیل بده.بعد رمز و پسورد رو بده به دوستاش و اونا رو به فروم دعوت کنه.

لینک ارسال

سلام.

ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدید.اگه این کاری که من خواستم قابل انجام نیست لطفا بگید چجوری میشه اون گزینه عضویت رو کلا بردارم.الان از اون راهی که شما فرمودید وقتی میرم گزینه عضویت حذف نمیشه و اجازه عضویت لغو میشه.یعنی وقتی کاربر روش کلیک میکنه مینویسه که مدیر سایت عضویت رو بسته و از این حرفها.چیکار کنم که اصلا کلا هیچ گزینه عضویتی تو سایت نباشه؟

البته اگه بتونید جواب پست قبلی رو بدید و مساله رو طبق پست قبلی حل کنیم بهتره ولی اگه نمیشه به همین هم راضییم.

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببینید تنها راهی که وجود داره اینه که ، همه بتونن عضو بشن ولی بعد از عضویت برن توی گروه validating که عملا دسترسی همه چی رو روشون ببنیدین و فقط گروه مدیریت بتونه اون ها رو تایید کنه تا دسترسی باز بشه .

تنها راهش این هست.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...