رفتن به مطلب

بروز رسانی به نسخه 3.3.2 [حل شد]

Division

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من می خوام به نسخه 3.3.2 بروز رسانی کنم سوالم اینه که من کلی تغییرات در قالب اصلی 3.3.1 دادم آیا با اوررایت کردن فایل های جدید همگی از بین میرن ؟ اصلا این تغییراتی که توی قالب میدیم کجا ذخیره میشن ؟ (توی فایل یا تو پایگاه داده ؟)

ویرایش شده توسط Division
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من می خوام به نسخه 3.3.2 بروز رسانی کنم سوالم اینه که من کلی تغییرات در قالب اصلی 3.3.1 دادم آیا با اوررایت کردن فایل های جدید همگی از بین میرن ؟ اصلا این تغییراتی که توی قالب میدیم کجا ذخیره میشن ؟ (توی فایل یا تو پایگاه داده ؟)

اول از همه برای اینکه مطمئن باشید از قالب خودتون Export بگیرید. تا الان در موقع آپگرید IPB فایل های قالب رو تغییر نمی ده. تغییرات شما هم همه در فایل های خود IPB صورت می گیره و سپس در فایل های cache قالب.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

یه سوال دیگه داشتم طبق آموزشی که شما دادین باید همه فایل ها حتما پاک بشن ؟

من چند تا مد و هوک نصبیدم اونا مشکلی براشون پیش نمیاد ؟

منظورم اینه که سورس مدها تو دایرکتوری ادمین موجوده و اگه کل دایرکتوری های به غیر از پوشه uploads و فایل conf_global.php رو پاک کنم اون وقت مدها چجوری اجرا میشن ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه نیازی نیست حتما همه چی پاک بشه، اون پاک شدن محض احتیاط هست. شما که مد نصب کردید کافیه فایل ها رو جایگزین کنید به غیر از فایل conf رو :)

موفق باشید @};-

• پسند 1
لینک ارسال

بدون هیچ مشکلی آپگرید به نسخه 3.3.2 انجام شد . کلیه مدها و هوک های نصب شده من در نسخه 3.3.1 اینجا هم کار کردن .

ممنون %%-

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...