رفتن به مطلب

مشکل در IPB Downloads و کمک برای ایجاد اسکریپت آپلود [حل شد]

takexpert

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

1.

من یه مشکلی دارم با IPB Downloads 2.5.0

راستش فایل ها بعد از اینکه آپلود میشن ، به جای اینکه همه فایل ها نمایش داده شوند فقط جدیدترین فایل داخل دسته بندی نمایش داده میشه!

میخواستم بدونم مشکل کجاست؟

2.

یه هوک هم دریافت کردم که فایل های جدید قسمت دانلود ) Downloads ( را در صفحه اصلی سایت نشون میده ، میخواستم بدونم نمیشه یه کاریش کرد که فقط تعداد خاصی از فایلها را نشون بده مثلا 5 تا ، آخه همه رو نشون میده و این جالب نیست...

3.

من قصد دارم یه فایل PHP واسه آپلود فایل داشته باشم به طوریکه:

a. فقط فرمت های خاصی از فایل ها قابل آپلود باشند.

b. این کد احتمالا در صفحه انجمن ها یا صفحه index بخوام بذارم به خاطر همین میخوام طوری باشه که قسمت آپلود نمایش داده بشه اما فقط اعضایی که Login شده اند ، بتونن فایل آپلود کنند.

c. پس از ارسال فایل اگر فایل با موفقیت آپلود شد یا با شکست روبرو شد ، پیغام خاصی نمایش بده.

d. به همراه ارسال فایل مشخصات ارسال کننده برای قسمت مدیریت ارسال شود ، مثلا لینک فایل و مشخصات ارسال کننده برای قسمت مدیریت ارسال بشه.

e. اگر کلیه حالات این قسمت Ajax باشه بهتره...

با این حال احتمالا به 2 نوع مدل public , admin نیاز باشه.

حالا میدونم که این قسمت یه جورایی مثل Module است.

میخواستم بدونم کسی میتونه واسم درست کنه؟

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

1.

من یه مشکلی دارم با IPB Downloads 2.5.0

راستش فایل ها بعد از اینکه آپلود میشن ، به جای اینکه همه فایل ها نمایش داده شوند فقط جدیدترین فایل داخل دسته بندی نمایش داده میشه!

میخواستم بدونم مشکل کجاست؟

شما در تنظیمات شاخه دانلود دو تا گزینه زیر رو می بینید :

Default sort order
Default sort-by order

بسته به دلخواه تون تغییر بدید نوع نمایش تغییر می کنه :)

2.

یه هوک هم دریافت کردم که فایل های جدید قسمت دانلود ) Downloads ( را در صفحه اصلی سایت نشون میده ، میخواستم بدونم نمیشه یه کاریش کرد که فقط تعداد خاصی از فایلها را نشون بده مثلا 5 تا ، آخه همه رو نشون میده و این جالب نیست

اسم هوک چیه ؟ یه هوک هست با نام latest downloads یا یه همچین چیزی ، اون رو امتحان کردید ؟

در مورد سوال سوم هم برنامه نویس گروه ( ادمین دیگه سایت) براتون توضیح خواهند داد :)

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام

شما در تنظیمات شاخه دانلود دو تا گزینه زیر رو می بینید :

Default sort order
Default sort-by order

بسته به دلخواه تون تغییر بدید نوع نمایش تغییر می کنه :)

اسم هوک چیه ؟ یه هوک هست با نام latest downloads یا یه همچین چیزی ، اون رو امتحان کردید ؟

در مورد سوال سوم هم برنامه نویس گروه ( ادمین دیگه سایت) براتون توضیح خواهند داد :)

مرسی وحیدخان...

مشکل دومی (هوک) حل شد اما مشکل اولی رو هر کاریش کردم خوب نشد.!

رفتم به قسمت دسته بندی یا همون شاخه تنظیمات

Default sort order

Default sort-by order

رو دستکاری کردم حتی Recache All هم کردم اما تغییری نکرد.!

لطفا راهنماییم کنید.

راستی این که گفتین برنامه نویس گروه جوابمو میدن نفمیدم یعنی من باید کاری کنم ، با کسی تماس بگیرم یا اینکه خودشون جواب میدن؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
مشکل دومی (هوک) حل شد اما مشکل اولی رو هر کاریش کردم خوب نشد.!

شاید مشکل اولتون رو من خوب متوجه نشدم . بخش دانلود اینجا هم همون طوریه ؟

راستی این که گفتین برنامه نویس گروه جوابمو میدن نفمیدم یعنی من باید کاری کنم ، با کسی تماس بگیرم یا اینکه خودشون جواب میدن؟

به محض اینکه بتونن ، جواب می دن خودشون ، نیاز به تماس نیست :)

لینک ارسال

نه بخش دانلود شما درسته.

آدرس انجمنم رو میدم

http://forum.takexpert.ir/files/

این لینک آدرس دانلود سنتر سایتمه...

وقتی داخل شاخه ها میری باید تمام فایل ها را در چند صفحه نشون بده ( مثل بخش دانلود سایت خودتون )

اما به جای این کار فقط یکی یا دو تا از فایل ها را نشون میده!

لینک ارسال

سلام

شما برین به : Tools & Settings > Performance Mode بعدش گزینه Toggle now رو بزنید تا Current Status بشه ENABLED بعدش برید و تست کنید ببینید درست شد الان ؟

اگه درست شد این یعنی احتمالا یکی از برنامه هایی که نصب کردین در کارکرد عادی بخش دانلود خلل وارد می کنه که باید اونو شناساییش کنید یا اینکه تنظیماتی هست که جلوی نمایش صفحه به صفحه رو میگیره .

دوباره به تنظیماتی که گفتم برگردید و دکمه Toggle now فشار بدین و Disabled کنیدش . حالا باید به دنبال اون برنامه یا آپشن بگردید .

ویرایش شده توسط Division
  • پسند 2
لینک ارسال

سلام

شما برین به : Tools & Settings > Performance Mode بعدش گزینه Toggle now رو بزنید تا Current Status بشه ENABLED بعدش برید و تست کنید ببینید درست شد الان ؟

اگه درست شد این یعنی احتمالا یکی از برنامه هایی که نصب کردین در کارکرد عادی بخش دانلود خلل وارد می کنه که باید اونو شناساییش کنید یا اینکه تنظیماتی هست که جلوی نمایش صفحه به صفحه رو میگیره .

دوباره به تنظیماتی که گفتم برگردید و دکمه Toggle now فشار بدین و Disabled کنیدش . حالا باید به دنبال اون برنامه یا آپشن بگردید .

متشکر...

راستش مشکل با این تنظیماتی که ذکر کردید حل نشد.

مشکل اینه که وقتی به فایل ها tag یا همون برچسب اضافه میکنم فقط یکی یا دو تا از فایل های برچسب دار را نشون میده و فایل های قبلی یا جدیدی که برچسب ندارند را نشون نمیده.!

این مشکلو چطور میشه حل کرد؟

آخه میخوام برچسب بذارم واسه فایل هام.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان که من نگاه می کردم بخش دانلود تون رو همه فایل ها به ترتیب اضافه شدن به بخش دانلود نمایش داده می شدن و همه هم نمایش داد شد.

لینک ارسال

الان که من نگاه می کردم بخش دانلود تون رو همه فایل ها به ترتیب اضافه شدن به بخش دانلود نمایش داده می شدن و همه هم نمایش داد شد.

آره منم دیدم مشکلی نداشت الان . :shock:

جناب alonestar میشه یه توضیحی بدین که چیکار کردین درست شد ؟ چون اون روز من داشتم نگاه می کردم درست نبود :blink:

• پسند 1
لینک ارسال

آره الان که درست شد.

میخوام رو فایل هام برچسب بذارم اگه بذارم باز همون مشکل قبلی ایجاد میشه این مشکلو میشه حل کرد؟

آره منم دیدم مشکلی نداشت الان . :shock:

جناب alonestar میشه یه توضیحی بدین که چیکار کردین درست شد ؟ چون اون روز من داشتم نگاه می کردم درست نبود :blink:

من برچسب های تمام فایلها رو حذف کردم درست شد. <:-P

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...