رفتن به مطلب

درخواست ایجاد ارتباط بین ثبت نام و ارسال پیامک به گوشی!!!!

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام.شاید دارم موضوع خیلی تازه ای رو برای آی پی بی مطرح میکنم و نمیدونم قابل انجام هست یا نه ولی من با جوملا تو سایتم این امکان رو فراهم کردم که فرد بعد از ثبت نام بتونه پسورد خودشو تو گوشیش دریافت کنه از طریق سایت.در هر صورت اینم یه راهنمایی برای دوستانی که به پی اچ پی واردن:

http://www.taha24.com/index.php?option=com_content&view=article&id=101&Itemid=90

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شاید دارم موضوع خیلی تازه ای رو برای آی پی بی مطرح میکنم و نمیدونم قابل انجام هست

موضوع خیلی قدیمی هست برای IPB بر عکس :) . به طور پیش فرض این قابلیت درون IPB وجود داره ، اگربه بخش اعلامیه ها اکانت خودتون برید ، مشاهده می کنید که چنین چیزی وجود داره :) منتهی فعلا برای اتصال به سیستم های ایرانی ما کاری انجام ندادیم.

انشالله در برنامه های آتی قرار می گیره :)

موفق باشید %%-

• پسند 2
لینک ارسال

بازم سلام

اگه من این قابلیت رو بخام با پرداخت هزینه برام ایجاد بشه چقدر زمان و هزینه برای این کار لازمه؟فکر نمیکنم کار زیادی داشته باشه چون من افزونه رو تو جوملا دیدم و برنامه نویسیهاش هم یه سری کد ساده هست که اکثرش رو تو لینکی که تو پست قبلی دیدید گذاشتم.من این قابلیت رو لازم دارم.ممنون

لینک ارسال

فکر نمیکنم کار زیادی داشته باشه چون من افزونه رو تو جوملا دیدم و برنامه نویسیهاش هم یه سری کد ساده هست

نه به این سادگی هم نیست یکم باید روش وقت گذاشته بشه . هماهنگ کردن API وقت می خواد لااقل برای من که اینطوری بوده .

من از API های گوگل مپ تو یکی از پروژه هام استفاده کردم و اینم فکر کنم شبیه اون باشه .

من حاظرم روش کار کنم ولی بحث قیمت نیست بلکه موضوع اصلی وقت هست . الان سرم خیلی شلوغه (حداقل تا یه ماه) بعدش حتما روی این پروژه کار می کنم .

پیشنهاد شما خیلی جالب هست و من این پیشنهاد رو تو لیست پروژه هام یادداشت کردم که آماده کنم .

سیستم IPB خیلی قدرتمند هست و حیفه که تو کشور ما خیلی افراد کمی دارن ازش استفاده می کنن و از اون بدتر اینکه اصلا براش مد یا هوکی (به غیر از چند تا) نوشته نمیشه این طرف . من به آینده بسیار روشن این سیستم تو کشور خودمون خیلی امیدوارم و ایشالا یه سری پیشنهاداتی رو دارم که حتما سر فرصت با مدیریت در میان خواهم گذاشت .

• پسند 4
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...