رفتن به مطلب

مشکل در عنوان تاپیک ایجاد شده توسط IP.Downloads [حل شد]

Division

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من وقتی فایلی رو از طریق IP.Downloads ارسال می کنم تو یه بخش انجمن هم همزمان یه تاپیک ایجاد میشه (عین کاری که شما اینجا انجام دادین) ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینکه وقتی تاپیک ایجاد میشه عنوانش رو توی متن تاپیک به صورت عکسی که پیوست کردم میزنه ...

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟

ممنونم

post-166-0-68954300-1336227631_thumb.png

ویرایش شده توسط Division
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

تو تنظیمات ایجاد تاپیک ، شما پیشوند رو دادید نام فایل . دقت کنید که bbcode نداده باشید. چون الان این نوشته از bbcode توش استفاده شده.

لینک ارسال

فکر کنم من منظورم رو درست نتونستم منتقل کنم .. :wub:

عنوان تاپیک ایجاد شده در بخش انجمن درسته و مشکلی نداره و مشکل فقط در متنی هست که سیستم IP.Downloads به صورت اتوماتیک در داخل تاپیک ایجاد شده میزنه .

یعنی توی متن تاپیک فقط عنوان رو عین عکسی که فرستادم میزنه ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فکر کنم من منظورم رو درست نتونستم منتقل کنم .. :wub:

عنوان تاپیک ایجاد شده در بخش انجمن درسته و مشکلی نداره و مشکل فقط در متنی هست که سیستم IP.Downloads به صورت اتوماتیک در داخل تاپیک ایجاد شده میزنه .

یعنی توی متن تاپیک فقط عنوان رو عین عکسی که فرستادم میزنه ...

آها حالا متوجه شدم :D

از فایل زبان هست این مشکل ، شما به بخش manage language برید بعدش از جلوی زبان فارسی گزینه Translate in AdminCP رو انتخاب کنید و در صفحه جدید در باکس جستجو وارد کنید نام فایل بعدش عبارت مشکل دار رو می بینید که دیگه ویرایش کنید :)

لینک ارسال

نگاه کردم از اونجا هم نبود .

حتی زبان سیستم رو انگلیسی کردم بعدش یه فایل فرستادم و تاپیک ایجاد شده انگلیسی شد دیدم ای داد بی داد بازم عنوان رو عین حالت فارسی میزنه ..

Ab]File Name[/b]:

من فکر کنم یه فایلی رو باید ویرایش کنم این بیشتر شبیه یه بگ هست .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این به نظر می رسه که مدی به سیستم آسیب رسونده ! والا من راه حلی براش به ذهنم نمی رسه !

لینک ارسال

این به نظر می رسه که مدی به سیستم آسیب رسونده ! والا من راه حلی براش به ذهنم نمی رسه !

بله حق با شما بود وقتی همه هوک هایی رو که نصب کردم رو غیرفعال کردم دیدم مشکل حل شد :-?

برم ببینم کدوم یکی شلوغ بازی درآورده ..

مشکل از مد devCU Ajax Thanks بود .

ممنون =D>

ویرایش شده توسط Division
  • پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...