رفتن به مطلب

تغییر و اضافه لینک های منو [حل شد]

ali137899

ارسال‌های توصیه شده

زیر لوگو ، منویی هست . میخوام لینک های اون رو تغییر بدم و اضافه کنم . از کجا باید اینکار رو انجام بدم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

زیر لوگو ، منویی هست . میخوام لینک های اون رو تغییر بدم و اضافه کنم . از کجا باید اینکار رو انجام بدم ؟

چندین مد برای این کار وجود داره که این مد توصیه می شه :

این هم هست :

موفق باشید %%-

• پسند 1
لینک ارسال

خیلی ممنون

ولی من نتونستم چیزی اضافه کنم . Add New Menu رو میزنم و منوی جدید میسازم ولی اضافه نمیشه . فکر میکنم من طرز کار باهاش رو یاد ندارم .

اگر میشه ، کمی توضیح بدید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما باید حداقل 24 الی 48 ساعت صبر کنید برای رفع مشکلتون اگر پاسخی توی کمتر از این زمان دریافت نکردید.

پاسخی دریافت نکردن به منزله کمک نکردن به شما نیست .

پس صبر داشته باشید.

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

من اگر بخوام مثل سایت شما اون بالا داشته باشم صفحه اول سایت " انجمن ها " بخش دریافت " کار بران .... چیکار باید بکنم ؟

لینک ارسال

سلام این بخش ها به صورت پیش فرض هستند( صفحه اول سایت انجمن ها کار بران ) به جز بخش دریافت فایل که برای اون باید ip.download نصب کنید که بعد نصب خودش نامش میاد توی منو ولی برای ایجاد منو وحید مد رو معرفی کرد در پست بالا

برای تغییر نام هم :

در بخش Manage Application & Modules شما سه تا برنامه می بینید. کافیه ویرایش کنید و در فیلد Public Title اون ها به فارسی معادل اون عبارت ها رو درج کنید

• پسند 1
لینک ارسال

آموزش : افزودن تب و منو به

IPB

نکته: برای اینکه این قابلیت فعال باشه قبلش بایست برنامه ip content رو نصب کرده باشید.

ابتدا به کنترل پنل ادمین بروید.در سمت راست در سرچ بار تایپ کنید navigation

سپس از سمت چپ قسمت پایین بر روی Page کلیک کنید.

سپس در سمت راست گزینه ای به عنوان navigation menu خواهید دید.بر روی آن کلیک کنید.

در اینجا شما میتوانید نحوه ی ترتیب برنامه‌ها در منو را عوض کرده یا خودتان یک تب جدید ایجاد نمایید.

سپس در بالا در زیر نوشته ی Primary Navigation Me بر روی دکمه ی add tab کلیک کرده و فیلد ها را دلخواه و مورد نظر خودتان پر نمایید.

اگر فقط میخواهید یک تب اضافه کنید که با کلیک بر روی آن به آدرس مورد نظر برید در پایین گزینه ی create a menu را بر روی no بگذارید.

اگر میخواهید یک تب بسازید که زیر مجموعه داشته باشد یا درکل یک منو بسازید گزینه ی

create a menu

را روی yes قرار داده و در پایین چند فیلد نمایان می‌شوند که هر کدام مربوط به یک زیرمجموعه آن منو است که باید آنها را پر کنید.

اگر دوست دارید تعداد منو ها بیشتر باشد از پایین گزینه ی add another را کلیک کنید و فیلد هارا پر کرده و نهایتا ذخیره کنید.

نکته مهم:حتما در آدرسی که میخواهید وارد کنید برای منو یا تب حتماً اول آن باید// :http داشته باشد.

در ضمن همچنین میتوانید ترتیب گزینه ها را هم تغییر بدهید.برای این کار در بخش all tabs از سمت چپ هر برنامه که دو ستون نقطه چین مانند است کلیک کرده و درگ کنید به بالا یا پایین و نهایتا کار را ذخیره کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

ممنون از پاسختون لطفا توضیح بدید این ip content دقیقا کجا باید نصب کنم طریقه نصبش رو میخوام من دانلود کردم دو پوشه داره به نامهای آپلود و تولز اینها رو من باید کجا آپلود کنم ؟ لطفا از راهنمایی های اینجوری که میگن پوشه آپلود رو تو سایتتون کپی کنید خودداری کنید و دقیقا بفرمایید من تو سی پنلم و در چه شاخه ای باید اینها رو آپلود کنم من اینهمه مد دانلود کردم و بهشون نیاز دارم اما نمیدونم اینها رو کجا باید دقیقا آپلود کنم و طریقه نصب و تنظیماتش چه جوریه هر جا تو سایت میرم فقط به همین جمله کلیشه ای که فایلها رو تو سایتتون آپلود کنید بسنده شده !!! اما هیچکس دقیقا نمیگه این فایلها و پوشه ها تو کدوم قسمت باید آپلود بشن

با تشکر

%%-

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...