رفتن به مطلب

ساخت bbcode warning [حل شد]

RezaPro

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من قبلا این bbcode ها رو توی انجمن واسه دانلود گذاشتم ولی لینکش رو پیدا نکردم . ولی این تاپیک رو بخویند :

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

این رو بخونید دقیقا مثل اینجا می تونید درست کنید :)

http://forumcore.net/topic/1684-sos-bbcodes-warning-success-information-and-error-v2/

• پسند 1
لینک ارسال

من نصبش کردم یکم ریزه کاری داره ولی به هر جون کندی بود تونستم هر چهارتاش رو بالا بیارم .

مثلا تو برنامه نویسیش و راهنماش چند جایی رو اشتباهی زده بود و یه سری لینک های مشکوکی تو فایل css اون دیدم مثل این لینک :

http://img59.imageshack.us/img59/9923/noticetabs.png

نمیدونم هدفش چی بوده خب این عکس رو جداگانه پیوست می کرد دیگه چرا اومده لینک به سایت داده آخه ؟!

حذفشون کردم رفت ... ولی بازم کار میکردن ..

ممنون

لینک ارسال

من تغییراتی رو دادم که با فارسی خودمون فیکس بشه مشکل اون تصویر مشکوک رو هم حل کردم رفت ..

اگر نیاز هست شسته رفته آموزش نصبش رو بزارم ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من تغییراتی رو دادم که با فارسی خودمون فیکس بشه مشکل اون تصویر مشکوک رو هم حل کردم رفت ..

اگر نیاز هست شسته رفته آموزش نصبش رو بزارم ؟

اگر بزارید که لطف کردید :wub:

• پسند 1
لینک ارسال

به روی چشم .. :lmaosmiley:

مرحله اول

به آدرس Admin CP > Look & Feel > skin-name > CSS > Add CSS File برید و یه فایل css جدید ایجاد کنید و اسمش رو هم بزارید : SOS_BBCodes بعد کلید Add رو بزنید .

بعدش تو همون قسمت گوشه سمت چپ این فایل جدید ایجاد میشه اون رو باز کنید و تن زیر رو عینا توش کپی کنید :

.noticeui[/left]

{
color: #FFF;
width: 83%;
font-weight: normal;
padding: 13px 15px 0;
margin-bottom: 2.5em;
-moz-border-radius: 6px;
-webkit-border-radius: 6px;
border-radius: 6px;
-moz-box-shadow: 1px 1px 2px rgba(0,0,0,.4);
-webkit-box-shadow: 1px 1px 2px rgba(0,0,0,.4);
box-shadow: 1px 1px 2px rgba(0,0,0,.4);
position: relative;
right: 34px;
}
.noticeui p { margin-bottom: 1.5em; }
.noticeui p:last-child { margin-bottom: 0; }
.noticeui ul { margin-left: 8px; margin-bottom: 1.5em; }
.noticeui ul:last-child { margin-bottom: 0; }
.noticeui li { background: url(http://ipsfarsi.com/public/style_images/velvet/noticetabs.png) no-repeat 0 -95px; list-style-type: none; padding-left: 18px; margin-bottom: .75em; }
.noticeui-success li { background-position: 0 -95px; }
.noticeui-warn li { background-position: 0 -895px; }
.noticeui-error li { background-position: 0 -495px; }
.noticeui-info li { background-position: 0 -1295px; }
.noticeui h5 { font-size: 14px; font-weight: bold; margin-bottom: .65em; }
.noticeui span { background: url(http://ipsfarsi.com/public/style_images/velvet/noticetabs.png) no-repeat 100% 0; width: 33px; height: 40px; position: absolute; left: -34px; top: 9px; }
.noticeui-success { background-color: #EEF4D4; color: #596C26; border: 1px solid #8FAD3D; }
.noticeui-success span { background-position: 100% 0; }
.noticeui-warn { background-color: #FFEA97; color: #796100; border: 1px solid #E1B500; }
.noticeui-warn span { background-position: 100% -800px; }
.noticeui-error { background-color: #EFCEC9; color: #933628; border: 1px solid #AE3F2F; }
.noticeui-error span { background-position: 100% -400px; }
.noticeui-info { background-color: #C6D8F0; color: #285797; border: 1px solid #4381CD; }
.noticeui-info span { background-position: 100% -1200px; }
}

دکمه Save رو بزنید .

مرحله دوم

یه سری تصاویری رو تو فایلی که همین جا پیوست کردم هست اونا دانلود کنید و از پوشته شماره یک تصاویرش رو به آدرس public/style_extra/bbcode_icons منتقل کنید .

تصویر موجود در پوشه شماره دو رو به آدرس public/style_images/yourtheme کپی کنید .

مرحله سوم

خب داخل همون فایلی که دانلود کردین یه پوشه ای به اسم xml هست که باید هر چهار تا فایل درونش ایمپورت بشن و این کار رو از طریق آدرس Admin CP > Look & Feel > BBCode Management انجام بدین .

خب تمام شد الان اگه برین و تو انجمن تست بگیرین چهارتا گزینه به ادیتور اضافه میشه که جلوه این کدها به اینصورت میشن :

پیش نمایش کد مخصوص خطا

پیش نمایش کد مخصوص اطلاعات

پیش نمایش کد مخصوص موفقیت

پیش نمایش کد مخصوص هشدار

کلیه مشکلات رو من برطرف کردن مشکلات از جمله : rtl - لینک مشکوک به خارج - مشکل در لینک عکس دوتا فایل xml .. خلاصه برید و حالش رو ببرید <:-P

البته اینی که من آموزش دادم یه کوچولو از پست بیت هایی که بالا گذاشتم پا رو فراتر گذاشته و اومده برای هر کادر یه عنوان هم تعیین می کنه که ایشالا خودتون تست می کنید و ازش لذت می برید .

ممنون.اما این چه فرقی میکنه؟من دارم استفاده میکنم مشکلی نداشته!

الان بنده از اون قبلی استفاده میکنم,اگر بخوام از این استفاده کنم و جایگزین کنم چه کار کنم؟

ممنون

ویرایش شده توسط RezaPro
  • پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...