رفتن به مطلب

یه سوال

سـعـید نـظـری مهمان

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.چرا تو ورژن های 3.3 تو این انجمن ساز این دکمه ی فیسبوک اینطوریه؟

در حالیکه تو نسخه 3.2.3 اینطوری نیست و کاملا سالمه.من تو چند تا ازین انجمن ها که از ورژن 3.3.1 استفاده میکنند هم دیدم و همین مشکل وجود داره.

برای درست نمایش دادنش چیکار باید کرد؟

به طور کلی چون فیس بوک هیتلره دکمشو که اصلا نمایش نمیده ولی با ساکــــــ ـس یا چیز پی ان هم کانکت میشی دکمه ی لایک رو نشون میده ولی هنوزم یه خورده مشکل داره و فاصله ی بین آیکون فیسبوک با سمت راستیش خیلی زیاده.تو عکس معلومه

ولی تو همین سایت یا نسخه ی 3.2.3 بدون چیز پی ان ها و ... هم دکمه ی فیسبوک و بقیه رو به درستی نشون میده

در ضمن با پوسته ی پیشفرض و اصلی و زبان انگلیسی هم همین مشکل وجود داره

عکسها رو میذارم ببینید:

86387211486966364528.jpg

-------

28916424407906600577.jpg

%%-

ویرایش شده توسط Sa3eD
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وارد قسمت Look & Feel برید بعدش از پنل سمت چپ گزینه Search & Replace رو انتخاب کنید . سپس قالب مورد نظرتون رو انتخاب و درون باکس اول کد زیر رو بزارید سپس روی جستجو بزنید :

data-width="150"

حالا فایل facebookShareButton رو باز کنید و همین عبارتی رو که جستجو کردید رو 150 رو عددش رو مطابق دلخواهتون کم کنید و در نهایت Save .

موفق باشید %%-

لینک ارسال

این کار رو انجام دادم ولی تغییر خاصی ایجاد نشد.یه مقدار کمتر شد فاصله ولی هنوزم همونه.مقدارش رو رو 0 گذاشتم.

اینم کدش:

<li class='fbLike'><div class="fb-like" data-href="{$url}" data-send="false" data-layout="button_count" data-width="0" data-show-faces="false" data-action="like"></div><div id="fb-root"></div></li>

<script>(function(d, s, id) {

var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];

if (d.getElementById(id)) return;

js = d.createElement(s); js.id = id;

js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1&appId={$this->settings['fbc_appid']}";

fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);

}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

ویرایش شده توسط Sa3eD
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من دنبال functions مربوط به فیس بوک می گردم که استایل اون خط فراخوانی می شه. امیدوارم فقط از خود فیس بوک نباشه که قابل تغییر نباشه :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من انتقال دادم به بخش مدیران. از این به بعد سعید جان سوالاتت رو در مورد سیستم اینجا بپرس :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کلا کلاسش عوض شده به خاطر همین این مشکل رو داره ، باور کن یه چند ساعتی داشتم بین کدهای هسته می گشتم تا پیدا کنم کد موردنظر رو :(

• پسند 1
لینک ارسال

اشکال نداره.فیسبوک رو غیر فعال کردم! :)

اما تو انجمن خودشون که 3.3.1 هست مشکلی نداره و سالمه ;)

عکسشو هم پیوست کردم ببینید:

post-573-0-30508800-1335341893_thumb.png

• پسند 1
لینک ارسال

الان امتحان کردم دیدم درست شده و اون فاصله حذف شده (البته با س ا ک س پر اک سی).به نظرم کاربرا علاوه بر کاری که آقای نامنی گفتند این کار رو هم انجام بدند بد نیست:

تو کنترل پنل مدیر به قسمت shares link برید و در کنار آیکون فیسبوک روی :: کلیک و اونرو به اولین گزینه یا آخرین گزینه بکشید.یعنی گزینه ی فیسبوک بالاتر از توییتر قرار بگیره یا بره آخرین گزینه که تو ترتیب نمایش تو انجمن تاثیر داره.به همین ترتیب تو انجمن نشان داده میشه

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اینو یادم بمونه اگر کسی پرسید بهش بگیم :D

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...