رفتن به مطلب

ارسال پیغام خصوصی در پروفایل [حل شد]

progpars

ارسال‌های توصیه شده

سلام ؛

درخواست ارسال پیغام عمومی در پروفایل؟

ویرایش شده توسط progpars
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام ؛

درخواست ارسال پیغام عمومی در پروفایل؟

سلام

شرمنده متوجه نشدم!

لینک ارسال

سلام

شرمنده متوجه نشدم!

سلام وحید مثل ویبولتین مجید آنلاین کاربران میتونن تو پروفایل همدیگه پیغام ارسال کنن .

بعد یه چیزه دیگه انجمنم رو یه نگاه بنداز تو ساید بار سمت چپ یه <h3 id="anonymous_element_9"> توی قالب global template اینا نبود !!! چه جوری پیداش کنم به نظرت

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
مثل ویبولتین مجید آنلاین کاربران میتونن تو پروفایل همدیگه پیغام ارسال کنن .

یعنی نظر رو فقط خود فرد ارسال کننده ببینه و فرد صاحب پروفایل ؟

بعد یه چیزه دیگه انجمنم رو یه نگاه بنداز تو ساید بار سمت چپ یه <h3 id="anonymous_element_9"> توی قالب global template اینا نبود !!! چه جوری پیداش کنم به نظرت

توی قسمت search and replace برو این عبارت مورد نظرت رو به جای اینکه با " تست کنی با ' جایگزین کن :

id='anonymous_

لینک ارسال

یعنی نظر رو فقط خود فرد ارسال کننده ببینه و فرد صاحب پروفایل ؟

توی قسمت search and replace برو این عبارت مورد نظرت رو به جای اینکه با " تست کنی با ' جایگزین کن :

id='anonymous_

نه دیگه دقیقاً مثل مجید آنلاین من حواسم نبود تو تایتل نوشتم خصوصی برای اون متوجه نشدی .

کاربر میره تو پروفایل اون یکی کاربر یک پیغام ارسال میکنه همه هم میتونن بخونن

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه دیگه دقیقاً مثل مجید آنلاین من حواسم نبود تو تایتل نوشتم خصوصی برای اون متوجه نشدی .

آره به خاطر اون خصوصی قاطی کردم :D

الان توی پروفایل کاربریت من یک پیغام گذاشتم . قسمت پیغام ها درون قسمت بروزرسانی وضعیت رفته و sync شده ، احتمالا توی ترجمه تغییرش بدیم :

http://ipsfarsi.com/user/418-progpars/ الان بخش بروزرسانی وضعیت خودت رو نگاه کن :D

لینک ارسال

آره به خاطر اون خصوصی قاطی کردم :D

الان توی پروفایل کاربریت من یک پیغام گذاشتم . قسمت پیغام ها درون قسمت بروزرسانی وضعیت رفته و sync شده ، احتمالا توی ترجمه تغییرش بدیم :

progpars - مشاهده مشخصات - انجمن پشتیبانی IPB فارسی الان بخش بروزرسانی وضعیت خودت رو نگاه کن :D

فک میکنم اگر پیغام ها بره زیر اطلاعات تماس بعد صفحه بندی شه بهتره !!!

بعد وحید توی کد بالا anonymous_element_9 گفتی سرچ بزن و جایگزین کن متاسفنه چیزی یافت نشد !!

من تو انجمنم اگر ببینی تو ساید بار سمت چپ روی اون نوار سبز یک آیکون میخوام بزارم !!! کلاسشو با فایر باگ پیدا کردم ولی توی template پیدا نمیکنم که عکس رو اضافه کنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فک میکنم اگر پیغام ها بره زیر اطلاعات تماس بعد صفحه بندی شه بهتره !!!

البته اینجا بالای صفحه لود می شه به خاطر اینه که قالب Rip هست و فعلا حس درست کردنش رو ندارم :D . اول صفحه جدا پیغام ها داشتن بعد دوباره یکی شد ! تعداد پیشنهاد ها زیاد بود توی IPS این کار رو کردن دیگه معلوم نیست ....

من تو انجمنم اگر ببینی تو ساید بار سمت چپ روی اون نوار سبز یک آیکون میخوام بزارم !!! کلاسشو با فایر باگ پیدا کردم ولی توی template پیدا نمیکنم که عکس رو اضافه کنم

چک می کنم بهت خبر می دم.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...